سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

مستند سبکبال - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

مستند سبکبال

تهیه کننده و کارگردان:امیراسکندری

صداوتصویر:محمدخلیلی

ناظرکیفی:ابراهیم بروغنی

تدوینگر:رضاکردی

موسیقی:عباس زارعی

این مستند در یک قسمت 30 دقیقه ای با موضوع اجتماعی،هدف ارشادی تربیتی و اطلاعاتی آموزشی برای مخاطب عام می باشد .هدف از تولید این مستند نگاهی به خاطرات و شخصیت شاخص شهید مدافع سلامت حجت الاسلام سید علی سیدین و حضور ایشان در همه عرصه های زندگی اجتماعی،مذهبی و.... و سبک زندگی اسلامی ایشان ،ارتباط با مردم و همدلی و مساوات و به طور کلی شخصیت یک جوان روحانی فعال اجتماعی که دست آوردهایی مذهبی و معنوی در جزیره کیش داشته اند را دستمایه تولید این مستند قرار داده شد.

شهید حجت الاسلام سید علی سیدین امام جمعه موقت کیش و امام جماعت مسجد حضرت زینب(س)بودند که از شروع انتشار ویروس کرونا فعالیتهای زیادی برای عبور جامعه از این بحران داشتند از جمله : اقدامات ایشان راه اندازی پویش همدلی مومنانه و کمک‌های مومنانه پیش قدم بود و به واسطه اخلاق حسنه و کلام شیوا بسیاری از جوانان را جذب مسجد و مراسم مذهبی،همچنین با حضور در بیمارستان و آموزش احکام مخصوص کادر تجهیز متوفی ،حضور در مراسم تدفین و اقامه نماز میت بر پیکر درگذشتگان کرونایی...بوده است.

این روحانی جزیره کیش به دلیل ابتلا به ویروس کرونا در شامگاه 17 مرداد و شب عید سعید غدیر خم دار فانی را وداع گفت و به دیار حق شتافت پیکر مطهر ایشان در جوار قبور مطهر شهدای گمنام در مسجد امام حسن این جزیره به خاک سپرده شد.روحش شاد و یادش گرامی باد..

این مستند در روز شنبه ساعت 15:00 از شبکه کیش تولید و پخش شده است

سال تولید: اسفند99