رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۱ اسفند ۱۳۹۸

مرزبانان مایه افتخار و مدافع حریم ملی - نمایش محتوای خبر

 

 

مرزبانان مایه افتخار و مدافع حریم ملی

مرزبانان مایه افتخار و مدافع حریم ملی

رئیس دانشگاه علوم انتظامی امین، در جمع کارکنان پاسگاه مرزی دریایی هندورابی گفت: مرزبانان باعث افتخار و مدافع حریم ملی کشور هستند.

به گزارش خبرگزاري صداوسيما مركز كيش، سردار لطفعلی بختیاری گفت: حضور در ميان مرزبانان بدون هرگونه تعارفي يك افتخار بزرگ است، زيرا وقتي از ديدگاه اسلام به اين جايگاه نگاه مي كنيم در كنار شما بودن يك سعادت است.
رئیس دانشگاه پلیس، دوران مقدس سربازي را دوره خودسازي و افزايش مهارت هاي اجتماعي دانست و گفت: اين دوران يكي از شيرين ترين دوران هاي هر جوان عاشق ميهن است و بايد تلاش كنيم از لحظه لحظه اين دوران ارزشمند استفاده كنيم.
وي با اشاره به اينكه نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران امانت شهيدان است، گفت: مرزهاي سراسر اين كشور آغشته به خون سربازان سرافراز اين كشور است که همواره بايد در پاسداري از اين امانت بزرگ تلاش كنيم و با هوشياري و صلابت خود از مرزهاي شرف و عزت كشور پاسداري کنیم.
بختیاری با اشاره به امنیت کشور، افزود: امنيت محصول مشترك پليس و مردم است و چتر امنيت در كشور ما براي همه يكسان پهن شده و همه از اين نعمت فيض مي برند چه آنهايي كه در مركز پايتخت هستند و چه آنهايي كه در دور ترين و مرزي ترين نقاط كشور زندگي مي كنند.
رئیس دانشگاه علوم انتظامی امین در پايان خاطرنشان كرد: خدمت سربازي در نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران مايه مباهات است و همه ما از اينكه سربازي در راه خدمت به نظام و ولايت فقيه هستيم به خود افتخار مي كنيم.