جهش تولید | شنبه، ۲۷ دی ۱۳۹۹

مراسم بزرگداشت روز پاسدار در کیش - نمایش محتوای خبر

 

 

مراسم بزرگداشت روز پاسدار در کیش

مراسم بزرگداشت روز پاسدار در کیش

کيش/خبرگزاري صدا و سيما/ اجتماعي

مراسم بزرگداشت روز پاسدار با حضور جمعی از معاونان سازمان منطقه آزاد و مدیر کل صداوسیمای مرکز کیش برگزارشد.

مدیرکل صداو سیمای مرکز کیش ضمن تبریک اعیاد شعبانیه به خصوص میلاد امام حسین (ع) و روز پاسدار نامگذاری روز میلاد  اباعبدالله را به  روز پاسدار ، نامگذاری میمون و با مسمایی دانست و گفت: علت عنوان پاسداران انقلاب اسلامی نه پاسداران ایران و جمهوری اسلامی را بعد از 37 سال درک می کنیم و این نشانه  درایت امام خمینی (ره) و اینده نگری ایشان بود که امروز را می دیدید.

محمد قاریان پور با اشاره به فرمایش  امام خمینی(ره) که فرمود اگر سپاه نبود کشور هم نبود در مواقع مختلف به اثبات رسید افزود: از غائله کردستان ، جنگ و فتنه های نرم دو دهه اخیر در کشور تا دفاع از مظلومان جهان و اسلام در خارج از مرزها سپاه پاسداران سربلند بیرون امده اند.

حجت الاسلام فراشی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه سپاه کیش پاسداری را یک فرهنگ دانست و گفت: پاسداری در لباس خلاصه نمی شود هر که به اباعبدالله حسین (ع) ارادت عملی داشته باشد پاسدار است.

سرهنگ صنعت کاران درباره  نامگذاری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی  گفت : در این نامگذاری نه مرز و نه نظام سیاسی دیده نشده و این نشان دهنده این است  که سپاه راه  انقلاب را در پیش می گبرد.و جغرافیا و  نظام سیاسی نمی تواند ان را محدود کند هر کجا مظلومی باشد سپاه حضور دارد.

فرمانده سپاه کیش رمز موفقیت سپاه را داشتن فرهنگ مقاومت دانست و افزود: جمهوری اسلامی هر کجا موفقیت کسب کرد با مقاومت و ایستادگی بود.

وی تحمل برخی ناملایمات را تاسی سپاه از سیره مولایشان امام  حسین(ع)  و برگرفته از فرهنگ مبارزه حق و باطل ذکر کرد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کیش در این مراسم با تبریک اعیادشعبانیه نام گذاری  روزمیلاد اباعبدلله الحسین به عنوان روز پاسدار، از طرف امام خمینی (ره)  رافرصتی مغنم برشمرد، تا پاسداران با الگوگیری از سالار شهیدان در تمامی زمینه ها مسیر حرکت خود را جهاد گونه طی کنند.

سرهنگ صنعتکاران رشادتها و دلاورمردی های امام حسین (ع) و یارانش در صحنه کربلا را ضامن تداوم اسلام در طول تاریخ  برشمرد وافزود:سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیز به فرمان امام خمینی (ره)با هدف حفظ دستاوردهای ارزشمند ومهم انقلاب  اسلامی شکل گرفت.

وی با بیان اینکه  سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اقتدا به مولای خود سید مظلومان امام حسین علیه السلام در پاسداری از انقلاب و هدفهای آن عامل تاثیرگذاری  در کشوربوده است افزود:مقابله با آشوب ها و فتنه ها در دوران بعد از انقلاب اسلامی  ، مقابله با دشمنان در جبهه های جنگ حق علیه باطل و مهندسی فرهنگی افکار عمومی با پشتوانه اسلام در منطقه و همچنین مقابله با تهدید  ابرقدرتهای شرق و غرب را از مهم فعالیت های سپاه پاسداران برشمرد.

در پایان این مراسم  جمعی از معاونان سازمان منطقه آزاد با اهداء گل ازکارکنان وظیفه و رسمی ناحیه مقاومت بسیج سپاه کیش قدردانی کردند. 002