جهش تولید | چهارشنبه، ۸ بهمن ۱۳۹۹

محکومیت توهین نشریه فرانسوی به مقدسات اسلامی - نمایش محتوای خبر

 

 

محکومیت توهین نشریه فرانسوی به مقدسات اسلامی

محکومیت توهین نشریه فرانسوی به مقدسات اسلامی

امام جمعه کیش گفت: توهین نشریه فرانسوی به مقدسات اسلامی، احساسات مسلمانان و آزادگان جهان را جریحه دار کرد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کیش، حجت الاسلام و المسلمین حسن زاده در خطبه های نماز جمعه کیش با محکوم کردن توهین نشریه فرانسوی به مقدسات مسلمانان گفت: توهین به ساحت قرآن کریم و پیامبر اکرم حرکتی مغرضانه و هدایت شده بود و رئیس جمهور فرانسه نیز در حرکتی عوام فریبانه از این اقدام پشتیبانی کرد .
امام جمعه کیش افزود: همه مسلمانان ، نخبگان، علمای مسلمان و سازمان همکاری های اسلامی باید به میدان بیایند و ضمن مقابله با این هتاکی، از مقدسات اسلامی دفاع کنند.
وی با اشاره به اینکه حدود یک سال از عمر دولت فعلی باقی مانده گفت: مسئولان با استفاده از تجربه سالهای گذشته می توانند در این یک سال باقی مانده اقدامات مهمی انجام دهند و کارهای نیمه تمام را تکمیل کنند.
حجت الاسلام و المسلمین حسن زاده با تاکید بر تلاش مسئولان برای حل مشکلات مردم کیش اظهار داشت: حوزه های بهداشت و درمان ، آموزش و پرورش و مسکن به تلاش بیشتری نیاز دارند و مسئولان باید با تلاش و مدیریت جهادی در این زمینه ها قدم بردارند.
امام جمعه کیش تامین مسکن مناسب را یکی از دغدغه های ساکنان کیش دانست و گفت: افرادی که برای کار و تلاش به کیش آمده اند و سالهای سال در این جزیره زندگی می کنند به مسکن مناسب نیاز دارند البته به تازگی حرکت های خوبی آغاز شده و امیدوارم با پیگیری مسئولان به نتیجه برسد.
وی افزود: آموزش مجازی ، مسئله موقتی نیست که بعد از کرونا متوقف شود بلکه در افق ده سال آینده ، آموزش ها کاملا به صورت مجازی خواهد بود و مسئولان باید زیرساخت های لازم را برای آموزش مجازی فراهم کنند و مردم نیز باید سواد فضای مجازی خود را بالا ببرند.
حجت الاسلام و المسلمین حسن زاده با قدردانی از تلاش کارکنان بهداشت و درمان و همکاری مردم برای رعایت موازین بهداشتی گفت: تلاش مسئولان و همکاری مردم تا حدودی از گسترش این بیماری جلوگیری کرده  اما در این مدت برخی از عزیزان را از دست دادیم که به خانواده های داغدار ناشی از کرونا تسلیت می گوییم.