جهش تولید | پنج‌شنبه، ۹ بهمن ۱۳۹۹

مجله رادیویی امروز کیش - نمایش محتوای صدا

 

 

مجله رادیویی امروز کیش

تهیه کننده : غلامحسین خسروی

گوینده : بیژن منصوری

نویسنده : سید امیر رضا هاشمی

صدابردار : محسن صبری

دستیار و هماهنگی : سید امیر رضا هاشمی

گزارشگر : کوروش یحیی زاده

ارزیاب : خانم علیدادی

تهیه آیتم : سید امیر رضا هاشمی

کارشناس محیط زیست : خانم ها محمدی

کارشناسان مرکز توسعه سلامت : خانم ها سلمانی، هادیان، قاسمپور و مهدوی.

مجله رادیویی امروز کیش هر روز به جز جمعه ها ساعت ۰۹:۰۵ الی ۰۹:۵۰  با بخش های متنوعی از جمله : صفحه محیط زیست، بخش حقوقی، پیک سلامت، PSA، اطلاعات پروازها و موسیقی های باکلام به صورت زنده پخش می شود.

آیتم های این برنامه عبارتند از محیط زیست ، پیام مرکز توسعه سلامت ، پیام پلیس ( کارشناسی ) ،ارتباط زنده با مسئولان (مصاحبه ) ،Psa، تلفن و پیام های مردمی و بخش گزارشی برنامه که شامل بررسی مشکلات جزیره کیش با توجه به پرسش مطرح شده در برنامه، مشاغل موجود در جزیره کیش و انعکاس مشکلات موجود در آن شغل می باشد،از دیگر آیتم های این برنامه پخش موسیقی های گوناگون به ویژه موسیقی های محلی می باشد .

توجه به مسایل گردشگران ،آنونس ، آرم استیشن ، اطلاعات پرواز ، اطلاع رسانی از رویدادهای جزیره کیش از دیگر بخش های این برنامه می باشد .مشکلات موجود در قالب گزارش و مصاحبه با مردم مطرح می شود و سعی می شود با مسئول ذیربط ارتباط برقرار گردد و به صورت کارشناسی شده به مشکلات پرداخته شود و نتیجه پیگیری و انجام آن به مخاطبان اطلاع رسانی شود.

تبیین حقوق شهروندی،ایجاد همدلی و مشارکت اجتماعی در جهت توسعه،آموزش مسائل زیست محیطی و ... از اهداف مهم این برنامه می باشد.

سامانه پیام کوتاه برای ارسال نظرهای شما : ۳۰۰۰۰۷۶۵

شماره تلفن برای شنیدن صحبت های شما : ۰۷۶۴۴۴۲۲۲۵۲

سال تولید: 1396