جهش تولید | سه‌شنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۹

لزوم ورود رسانه های رسمی کشور به اطلاع رسانی شفاف در شبکه های اجتماعی - نمایش محتوای خبر

 

 

لزوم ورود رسانه های رسمی کشور به اطلاع رسانی شفاف در شبکه های اجتماعی

Loading the player...

دانلود

کیش / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی

سرگرد یونس شعبانیان گفت: عملکرد نیروی انتظامی در تعامل با رسانه ها است که رشد کمی و کیفی مثبتی خواهد داشت و با تلاش دشمن برای راه اندازی جنگ نرم ضروری است که رسانه ها با حضور به موقع و اطلاع رسانی شفاف فضای عمومی کشور را روشن سازند.

جانشین رئیس پلیس راهور کیش با اعلام اینکه موتورهای شارژی برای تردد در جزیره کیش باید شناسه کاربری دریافت کنند گفت: مالکان موتورهای شارژی تنها تا آغاز مهر فرصت دارند با  مراجعه حضوری به مرکز پلیس راهور کیش نسبت به دریافت شناسه کاربری و کارت تردد اقدام کنند.

ستوانیکم محمدی افزود: هتل ها و مراکز گردشگری کیش حق اجاره کردن و اجاره دادن موتورها را  ندارند و تنها می توانند دوچرخه به گردشگران تحویل دهند.

وی با بیان اینکه نسبت به مدت مشابه پارسال تصادف های خسارتی جزیره از 72 مورد به 42 مورد کاهش یافته اظهار داشت: تصادف های جرحی هم  از 14 مورد به 9 مورد کاهش یافته  و تصادف های فوتی هم دو مورد بوده است.

جانشین رئیس پلیس راهور کیش با اعلام اینکه صاحبان خودروهايی که مهلت تردد خودرو آنها به پايان رسيده باید برای از رده خارج شدن اقدام کنند در خصوص ممنوع بودن  ورود خودروهای امریکایی به جزیره کیش گفت: نهم مرداد امسال تعداد 23 دستگاه خودرو وارد  و توقیف شده که برای تعیین تکلیف منتظر نظر مرجع قضایی هستیم.

اصلاح هندسی میادین کیش هم موضوع دیگری بود که محمدی گفت :در جزيره کيش  55 مورد ازمعابري  که به اصلاح نياز دارند شناسایی و به شرکت خدمات شهری اعلام شده است که به زودی برای این نقاط هم تصمیم گیری می شود.

جانشین رئیس پلیس راهور کیش در پاسخ به سوالی در خصوص گران بودن هزینه ثبت نام دوره های آموزشی دریافت گواهی نامه در کیش گفت: هزينه ها را  وزارت صنعت، معدت و تجارت  بر  اساس  هزینه های جاری هر منطقه تعيين مي کند .

 

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر کیش هم در این نشست گفت: میزان کشفیات مواد مخدر نسبت به مدت مشابه پارسال  60 درصد افزایش داشته و این با تمرکز فعالیت های نیروی انتظامی بر سرشاخه های توزیع کننده مواد مخدر در جزیره محقق شده است.

فرامرزی افزود: با انجام فعالیت های موثر در پنج سال آینده مصرف مواد مخدر را به میزان 70 درصد در جزیره کیش کاهش خواهیم داد.