جهش تولید | سه‌شنبه، ۳۰ دی ۱۳۹۹

قیام امام حسین (ع) و شناسایی دشمنان اسلام - نمایش محتوای خبر

 

 

قیام امام حسین (ع) و شناسایی دشمنان اسلام

Loading the player...

دانلود

کیش /خبرگزاری صدا و سیما /اجتماعی

قیام امام حسین (ع) موجب شناسایی سه گروه از دشمنان اسلام شد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما :حجت الاسلام والمسلمین مرتضی صالحی خوانساری استاد حوزه و دانشگاه در مسجد خاتم الانبیای کیش در سخنانی به تبیین قیام عاشورا پرداخت و گفت: دشمنان اسلام  سه گروه هستند  که از صدر اسلام تا کنون  به اسلام ضربه زده اند.

وی افزود : دشمنان آشکار ، دشمنان مخفی و دشمنان مدرن دشمنانی هستند که با شیوه های مختلف سعی در نابودی اسلام ناب محمدی دارند.

حجت الاسلام والمسلمین صالحی خوانساری خاطر نشان کرد: دشمنان آشکار در صدر اسلام بت پرستان و اکنون آمریکا و هم پیمانانشان هستند.

وی در ادامه گفت: دشمن مخفی کسانی هستند که با لباس دین سعی در ریشه کنی اسلام دارند که در دوران امام حسین (ع) یزیدیان  و اکنون داعش ، گروههای تکفیری و از گروهک های تروریستی هستند.

حجت الاسلام والمسلمین صالحی خوانساری  به دشمنان مدرن هم اشاره کردو گفت: این دشمنان با الفاضی به ظاهر منطقی و جذاب ، دیانت مردم را تضعیف میکنند تا به اهداف شوم خود دست یابند.

وی گفت: دشمنان مدرن اعتقادات مردم و عمل به واجبات دین را هدف قرار می گیرند.

این استاد حوزه و دانشگاه گفت: اکنون وظیفه مسلمان دقت در تحرکات دشمنان است و باید با هوشیاری و درایت جلوی نفوذ آنان را در هر موقعیتی بگیریم .

حجت الاسلام صالحی خوانساری در دهه دوم محرم هر شب پس از نماز مغرب و عشاء در مسجد خاتم الانبیاء در خصوص ابعاد نهضت امام حسین (ع) سخنرانی می کند.