جهش تولید | پنج‌شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹

قهرمانی نماینده هرمزگان در جام حذفی بانوان کشور - نمایش محتوای خبر

 

 

قهرمانی نماینده هرمزگان در جام حذفی بانوان کشور

دانلود

رقابت‌های تنیس بانوان جام حذفی باشگاه‌ها و دسته‌های آزاد کشور با قهرمانی تیم آکادمی تنیس احمدوند هرمزگان به پایان رسید.

به گزارش خبر گزاری صداوسیما مرکز کیش، مسئول برگزاری این دوره از رقابت‌ها گفت: دهمین دوره مسابقات تنیس جام حذفی باشگاه‌ها و دسته‌های آزاد کشور با حضور ۲۰۰ ورزشکار از ۱۴ استان در جزیره کیش برگزار شد.
کریمی فرد با اشاره به اینکه در این دوره از مسابقات ۵۶ تیم با یکدیگر رقابت کردند، افزود: در روز پایانی این رقابت‌ها تیم آکادمی تنیس احمد وند استان هرمزگان و تیم خاندان الف تهران به مصاف هم رفتند که در نهایت تیم استان هرمزگان با شکست رقیب خود بر سکوی قهرمانی این دوره از رقابت‌ها ایستاد و تیم‌های پایاچوب تبریز و کی تو اصفهان هم بطور مشترک مقام سومی این رقابت‌ها را از آن خود کردند.
گل نبی سرداور دهمین دوره مسابقات تنیس جام حذفی باشگاه‌ها و دسته‌های آزاد کشور با اشاره به افزایش کمی و کیفی سطح این دوره از رقابت‌ها گفت:یک ناظر، یک سرداور و ۱۰ داور از استان‌های تهران، اصفهان، البرز، سمنان، همدان ویزد داوری این رقابت‌ها را بر عهده داشتند.
معاون توسعه مدیریت وزارت ورزش و جوانان در این مراسم با اشاره به زیر ساخت‌های مناسب ورزش‌های قهرمانی در کیش از آمادگی این وزارتخانه برای برگزاری کمپ‌های تمرینی تیم‌های ملی و بین المللی رشته‌های مختلف ورزشی با همکاری سازمان منطقه آزاد کیش خبر داد.
وی گفت: علاوه بر جلوگیری از خروج ارز از کشور، در فصولی که در دیگر شهر‌های کشور امکان ادامه رقابت‌ها وجود ندارد کیش به برای آب و هوای خوب و امکانات هتلی می‌تواند محل مناسبی برای برگزاری مسابقات در سطح ملی و بین المللی باشد.
داوود عزیزی رئیس فدراسیون تنیس کشور هم با اشاره به پوشش ۷۳ درصدی این دوره از رقابت‌ها با حضور چشمگیر تیم‌های مختلف از سراسر کشور گفت: فدراسیون تنیس کشور تلاش می‌کند با برگزاری مسابقا ت مختلف زمینه ارتقاء سطح کیفی ورزشکار را فراهم کند تا ورزشکاران کشور با شایستگی هر چه بیشتر در مسابقات ملی و بین المللی پیش رو از جمله مسابقات مالزی حاضر شوند.
در این رقابت‌ها ۱۵ میلیون تومان جایزه نقدی به تیم اول و به تیم‌های دوم و سوم این رقابت‌ها نیز به ترتیب ۷ و ۴ میلیون تومان اهداء شد.