جهش تولید | چهارشنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۹

قدردانی از خبرنگاران به مناسبت 17 مرداد و روز خبرنگار - نمایش محتوای خبر

 

 

قدردانی از خبرنگاران به مناسبت 17 مرداد و روز خبرنگار

Loading the player...

دانلود

کیش/خبرگزاری صدا وسیما/اجتماعی

 امام جمعه کیش در مراسم گرامیداشت 17 مرداد روز خبرنگار، خبرنگاری را شغلی مقدس ،مفید و حساس  در جامعه برشمردوگفت: خبرنگاران با انتشار اخبار،  نقش موثری در آگاهی بخشی به جامعه دارند.

حجت الاسلام والمسلمین علیدادی صداقت ،امانت داری ،شجاعت و مصلحت اندیشی را از مهم ترین ویژگیهای خبرنگاران دانست  و از خبرنگاران کیش خواست  با اتحاد و همبستگی و تشکیل صنف خبرنگاران  مطالبات خود را پیگیری کنند.

دیدار با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش دیگر برنامه روز خبرنگار بود.

مدیرعامل سازمان منطقه آزادکیش در این دیدار گفت: خبر نگاران می توانند با بیان حقایق و بازگو کردن نقاط قوت و ضعف به مسئولان کمک کنند که در راه اصلاح و کمبودها قدم بردارند

علی اصغرمونسان  افزود: آنچه بر مبنای صداقت و منصفانه بیان شود تخریب نیست بلکه مدیران ومسئولان را در اتخاذ تصیمات بهتر یاری می کند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کیش در مراسم تجلیل از خبرنگاران با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به ویژه شهدای رسانه از تلاش های بی وقفه و شبانه روزی اصحاب رسانه تقدیر کردو گفت: خبرنگاران باید با الگو قرار دادن شهدا و آرمان های شهدا براي انعکاس ارزش های انقلابی در چهارچوب اصول کلی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تلاش کنند.

سرگرد ابراهیم خادمی زاده  با بیان اینکه خبرنگاران با انعکاس به موقع اخبار می توانند نقش موثری در راستای عزت،پیشرفت و توسعه انقلاب و دستاوردهای انقلاب اسلامی داشته باشند افزود: انتشار اخبار اخلاق مدارانه ،صداقت در کار و عدالت محوری از مهم ترین ویژگیهای خبرنگار موفق است.