رونق تولید ملی | شنبه، ۳ اسفند ۱۳۹۸

عمل به اصول فقه اسلام و فرامین رهبری دو رکن عزت و سعادت - نمایش محتوای خبر

 

 

عمل به اصول فقه اسلام و فرامین رهبری دو رکن عزت و سعادت

عمل به اصول فقه اسلام و فرامین رهبری دو رکن عزت و سعادت

فرمانده دوران دفاع مقدس در جزیره کیش گفت: عمل به اصول فقه اسلام وتبعیت از رهنمود‌های رهبر معظم انقلاب اسلامی رمز عزت شهید سردار سپهبدحاج قاسم سلیمانی است.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کیش، سردار علی شمشیری در جزيره كيش، گفت: شهادت از بالاترین و والاترین مراتب اولیاء خداوند متعال است که تنها بندگان  خاص می توانند به این مقام نائل شوند.
سردار شمشیری با بیان اینکه حاج قاسم سلیمانی در دوران خدمت خود تمام وقت به دنبال جهاد خالصانه در راه رضای خدا و توسعه دین الهی بود گفت: جهاد باب ویژه ای برای  بندگان خاص خداوند است و اگر حاج قاسم سلیمانی چنین شهادت گرانقدری نصیبش می شود، قطعا نام او به عنوان ولی خاص در دفتر الهی ثبت شده است.
وی با اشاره به اهمیت توجه هرچه بیشتر به اصول فقه اسلام در حوزه های زندگی فردی، اجتماعی و سیاسی گفت: چنانچه به  این احکام به درستی عمل شود، زمینه گرایش هرچه بیشتر ملت های  آزادی خواه جهان به آرمانهای والای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران که همانا گسترش عدل الهی است فراهم خواهدشد.
فرمانده دوران دفاع مقدس با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب همواره در شرایط خاص توانسته اند با اتخاذ تدابیر ویژه سکان هدایت کشور را به خوبی  بدست گیرند افزود: بعد از شهادت سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی، رهبر معظم انقلاب به دلیل آنکه نبض جامعه را در اختیار داشتند توانستند به خوبی و  بلافاصله عکس العمل مناسب نشان دهند .
سردار علی شمشیری با اشاره به اینکه آرمان های والای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران امروز موجبات هرچه بیشتر  عزت و اقتدار کشور را فراهم کرده است افزود: شیوه اداره کشور که شیوه ای مبتنی بر عدالت و کرامت انسانی است امروز موجب گرایش هرچه بیشترکشورهای منطقه و کشورهای آمریکای لاتین را  به نظام جمهوری اسلامی ایران فراهم کرده است.
وی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی در مسیر عزت و قدرت در حرکت است افزود: عزت شهید حاج قاسم سلیمانی ها  به دلیل تبعیت از رهنمودهای امام خمینی (ره)و رهبر معظم انقلاب اسلامی است .