حمایت از کالای ایرانی | دوشنبه، ۲۶ آذر ۱۳۹۷

عمق دشمنی آمریکا هیچگاه کم نمی شود - نمایش محتوای خبر

 

 

عمق دشمنی آمریکا هیچگاه کم نمی شود

عمق دشمنی آمریکا هیچگاه کم نمی شود

کیش/خبرگزاری صدا و سیما/سیاسی

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، امام جمعه کیش در خطبه های نماز جمعه کیش با اشاره به ایام فرخنده دهه فجر گفت: امام خمینی(ره) در کنار مردم توانستند  بساط  ظلم و طاغوت را برچینند و انقلاب اسلامی را به پیروزی برسانند.

حجت الاسلام و المسلمین علیدادی سه محور اساسی در انقلاب که موجب رسیدن به دستاوردهای بزرگ شده است را مردمی بودن، اسلامی بودن و داشتن رهبری دینی و انقلابی عنوان کرد و افزود: استکبار جهانی با تمام قوا برای انحراف مسیر انقلاب ایستاده است.

وی تاکید کرد : باید مواظب توطئه های آمریکایی ها بود چرا که با تغییر دولت این کشور ، اولین مصوبه آنان وضع قوانین جدید علیه کشورمان است و این بیان کننده عمق دشمنی امريکا با ایران است.

خطیب جمعه کیش گفت: آمریکایی هایی که هم اکنون خود دچار بحران و مشکلات متعدد اند نمی توانند بحران های جهان را مدیریت کنند و لی توفیقات جبهه مقاومت در سوریه ، عراق و يمن نشان از کاسته شدن سلطه آمریکا و نقش پررنگ جمهوری اسلامی ایران در معادلات منطقه ای و جهانی است.

حجت الاسلام و المسلمین علیدادی با تجلیل از جان فشانی های آتش نشانان غیور کشورمان در حفاظت از جان و مال مردم بیان کرد: روحیه بسیجی، همدلی و  جهادی مردم و مسئولان می تواند دستاوردهای عظیمی را برای کشور به ارمغان آورد و نمود آن را می توان در جمع آوری آوار پلاسکو دید.

امام جمعه کیش در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر اینکه به همه  اعمال  انسان در این دنیا رسیدگی نمی شود و حساب و کتاب اصلی در آخرت اتفاق می افتد افزود: عدالت در معنای واقعی آن در جهان دیگر محقق می شود.

وی با اشاره به اجر معنوی و دنیوی اعمال انسان ها  و داشتن قدرت اختیار توسط ادمی گفت: هرچه اخلاص عمل بالاتر باشد پاداش آن و تاثیر عمل در زندگی هم بیشتر خواهد بود.