جهش تولید | سه‌شنبه، ۳۰ دی ۱۳۹۹

طرح ریزی نقشه راه از سوی دولت برای ثبات اقتصادی - نمایش محتوای خبر

 

 

طرح ریزی نقشه راه از سوی دولت برای ثبات اقتصادی

طرح ریزی نقشه راه از سوی دولت برای ثبات اقتصادی

امام جمعه کیش گفت: دولت نقشه راه برای ثبات اقتصادی طرح ریزی کند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای مرکز کیش، حجت الاسلام والمسلمین حسن زاده در خطبه های نماز جمعه با اشاره به دیدار رهبر معظم انقلاب با اعضای هیئت دولت گفت: تقویت بخش خصوصی، برخورد با متخلفان،  نشان دادن اقتدار در مقابل بیگانگان به ویژه  آمریکایی ها و جدی گرفتن سیاست های اقتصاد مقاومتی  از مهمترین کلیدواژه هایی بود که رهبر انقلاب در این جلسه به انها اشاره کردند.
وی تاکید کرد: برای عبور از مشکلات موجود لازم است که دولتمردان یک نقشه راه و دستورالعمل داشته باشند  تا اقتصادی با ثبات به مردم ارائه شود.
خطیب جمعه کیش با تاکید بر انتخاب وزرای کارآمد و با انگیزه در کابینه افزود:  با ترسیم نقشه راه، مردم و فعالان اقتصادی تکلیف خود را دانسته و حتی به دولت هم کمک خواهند کرد
وی با تبریک ایام دهه کرامت با تشریح زندگی امام رضا(ع) گفت: آن امام بزرگوار توجه و اهتمام ویژه ای به قرآن داشت و همواره آن را توصیه می کرد.
امام جمعه کیش با اشاره به ایام حج از تمام کسانی که استطاعت مالی دارند خواست حج واجب را ادا کنند چرا که حج تاثیر عمیق و فراوانی در زندگی مادی و معنوی انسان ها دارد.
حجت الاسلام والمسلمین حسن زاده با بیان و تشریح اهمیت حج به لحاظ اجتماعی و سیاسی گفت: حج یک ظرفیت عظیم الهی و اجتماعی است که ثمره مهم آن اتحاد و همبستگی مسلمانان است.