جهش تولید | شنبه، ۲۷ دی ۱۳۹۹

ضریب اشغال 97 درصدی هتلهای کیش - نمایش محتوای خبر

 

 

ضریب اشغال 97 درصدی هتلهای کیش

ضریب اشغال 97 درصدی هتلهای کیش

کیش/خبرگزاری صدا وسیما/اقتصادی

رئیس جامعه هتلداران ضریب اشغال هتل های کیش از 27 اسفند تا هفتم فروردین را 97 درصد اعلام کرد و گفت : مسافران از کیفیت و خدمات هتل ها رضایت دارند.

مسیح الله صفا افزود : 97 درصد ظرفيت هتلها در طول 11 روز اشغال بوده است ، و از تمامی هتل ها درخواست کردیم تا هر کدام یک تا دو اتاق خود را خالی نگه دارند تا در مواقع ضروری بتوان از آنها استفاده کرد ، اگر این تعداد خالی نباشد ضریب اشغال هتل ها 100 درصد خواهد شد .

وی حجم مسافران ورودی به کیش را خوب اعلام کرد و افزود : به غیراز دو سه روز که شرایط جوی نامساعد بود و تردد در مسیر دریا امکان پذیر نبود در سایر روزها با استقبال مسافران نوروزی روبرو بوده ایم .

صفا راه اندازی پارک آبی ، آب نمای موزیکال دریایی و اضافه شدن هندورابی به چرخه گردشگری را عاملی در رونق گردشگری و افزایش حجم مسافران عنوان کرد .

رئیس جامعه هتلداران با بیان اینکه بر قیمت اجاره بها ،خدمات و امنیت خانه های اجاره ای باید نظارت شود گفت : در صورتی که اين خانه ها ساماندهی شوند  نظارت بر آنها  امکان پذیر خواهد بود.

رئیس جامعه هتلداران با بیان اینکه شکایت از هتل ها بسیار پائین و در حد تماس تلفنی و گلایه مندی بوده است افزود : براساس فرم های نظر سنجی ، بیشتر آنها از خدماتی که از هتل ها دریافت کرده اند ابراز رضایت داشتند که این نشان می دهد افزایش کیفیت و ارائه خدمات مطلوب ، رونق گردشگری را به دنبال خواهد داشت .