رونق تولید ملی | جمعه، ۳ خرداد ۱۳۹۸

ضرورت توجه به خانواده و تجارت اسلامی در فضای فرهنگی و اقتصادی کیش - نمایش محتوای خبر

 

 

ضرورت توجه به خانواده و تجارت اسلامی در فضای فرهنگی و اقتصادی کیش

دانلود

امام جمعه كيش گفت: توجه به خانواده و آداب تجارت اسلامی در فضای فرهنگی و اقتصادی کیش در برنامه سازی و فعالیت ارگان ها و سازمانهای کیش لازم است.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کیش، امام جمعه جزیره کیش در دیدار  مدیرکل و مدیران صدا و سیمای با بیان اینکه تولید و  انتشار برنامه هاي فرهنگي از وظایف مهم رسانه ملی است، گفت: کار رسانه مقدس، سخت و ارزشی است و بايد با نگاه جديد و هنرمندانه براي توليد برنامه هاي اثر گذار و مورد نياز جامعه برنامه ريزي شود .
حجت الاسلام والمسلمین احمد حسن زاده افزود: توجه بیش از پیش به مسائل و مشکلات مردمی با کاری فرهنگی و تاثیر گذار زمینه ساز توسعه همه جانبه جزیره است.
وی پرداختن ویژه به خانواده و اصول تجارت اسلامی را از مهمترين اولويت هاي رسانه در جزیره کیش دانست و گفت: توجه به امنیت معنوی و اقتصادی می تواند فضای فرهنگی و اقتصادی جزیره را بیش از پیش سامان دهد.
مدیرکل صداوسیمای مرکزکیش هم با اشاره به اینکه صدا و سیمای مرکز کیش با توجه به منویات رهبر معظم انقلاب و سیاست های کلان رسانه ملی و با راهنمایی های امام جمعه در راستای توسعه همه جانبه کشور برنامه سازی مي کند،گفت: پویایی فرهنگی و مذهبی در کیش پررنگ است و این چهره اصلی مردمان جزیره کیش است که باید منعکس شود.
علیرضا نجابت افزود: كاركنان این مرکز با وجود کمبود نيروي انساني با روحیه جهادی و دلسوزانه در حال خدمت هستند و با پوشش مناسب فعالیت های فرهنگي، مذهبي و اجتماعي به دنبال افزایش روحیه امید آفرینی و آگاهی بخشی در جامعه هستند.
وی توسعه سواد رسانه ای را از مهمترین رویکردهای مرکز کیش برشمرد که می تواند نقطه مقابل هجمه های دشمنان به خصوص در جنگ نرم باشد.