حمایت از کالای ایرانی | جمعه، ۱ تیر ۱۳۹۷

صدور 743 مجوز و گواهی ساخت و ساز در سه ماه نخست امسال در کیش - نمایش محتوای خبر

 

 

صدور 743 مجوز و گواهی ساخت و ساز در سه ماه نخست امسال در کیش

صدور 743 مجوز و گواهی ساخت و ساز در سه ماه نخست امسال در کیش

کیش/خبرگزاری صدا وسیما/اقتصادی

بنا بر اعلام روابط عمومی سازمان منطقه آزاد کیش، در سه ماه نخست امسال  در مجموع تعداد 743 مجوز در زمینه های پروانه ساخت، گواهی پایان کار، تمدید پایان کار در معاونت معماری و شهر سازی شرکت عمران، آب و خدمات کیش صادر شده است.

تعداد 17 گواهی پایان کار برای انواع کاربری به مساحت 59 هزار و 933 متر مربع، تعداد 25 مجوز ساخت  برای 144 هزار و 746 متر مربع و تعداد 701 گواهی تمدید پایان کار برای 3 میلیون و 127 هزار و 752  متر مربع صادر شده که بیشتر این مجوزها به کاربری مسکونی اختصاص دارد.

این تعداد گواهی و پروانه ساختمانی ، کاربری های مسکونی، تجاری، اداری، آموزشی، ورزشی، فرهنگی و سایر کاربری ها براي فعالیت های صنعتی، گردشگری، هتل، رستوران و کارگاه و انبار را شامل می شود.

برگزاری منظم جلسات شورای شهرسازی و معماری به صورت ماهیانه، اصلاح ضوابط مربوط به کاربری های زیر زمین به منظور حفظ محیط زیست و منابع طبیعی، پیاده سازی نرم افزار بومی مربوط به خدمات مهندسان ناظر و برنامه ریزی براي سهمیه ناظران، بررسی پیشنهادهای تغییر و اصلاح طرح های اجرایی توسط سرمایه گذاران، تهیه طرح های راهبردی و موضعی برای ساماندهی مشاغل مزاحم در سطح جزیره کیش  از دیگر وظایف این حوزه است.

 اقدامات معاونت معماری و شهرسازی شرکت عمران، آب و خدمات کیش، در راستای تسریع در روند ارائه خدمات مناسب و مطلوب به سرمایه گذاران و ساکنان جزیره کیش اجرا می شود.