سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

صدا و سیما خط مقدم مبارزه به جنگ نرم دشمن - نمایش محتوای خبر

 

 

صدا و سیما خط مقدم مبارزه به جنگ نرم دشمن

Loading the player...

دانلود

کیش / خبرگزاری صداوسیما / اخبار مرکز

به گزارش خبرگزرای صدا و سیما، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کیش، با تبریک سالروز دیدار رهبر معظم انقلاب  از سازمان صدا و سیما و روز خبرنگار ، کار صدا و سیما را با توجه به امکانات محدود ولی تلاش های بی وقفه برای آگاهی رسانی به مردم کاری جهادگونه توصیف کرد که توانسته با رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اسلامي ، خود را به عنوان خط مقدم مبارزه با جنگ رسانه ای استکبار معرفی کند.

سرهنگ حسن صنعتکاران افزود: تولید برنامه های فاخر با محتوای موثر در صدا و سیمای مرکز کیش در سال های اخیر توانسته چهره اصیل کیش را در افکار عمومی انعکاس دهد.

وی بیان کرد: صدا و سیما به عنوان یکی از بال های اصلی انقلاب اسلامی توانسته ارزش های نظام را فراتر از مرزهای کشور انعکاس دهد و در حوزه دیپلماسی عمومی کشور را فعال نگه دارد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کیش با اشاره به تعامل خوب صدا و سیما و سپاه پاسداران انقلاب اسلامي بیان کرد: این تعامل می تواند منجر به تولید برنامه هایی شود که خدمات ارزنده ای برای نظام مقدس جمهوری اسلامی در پی خواهد داشت.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز کیش هم در این دیدار با بیان سابقه تاریخی فعالیت های صدا و سیما به خصوص در دوران جنگ تحمیلی گفت: حضور صدا و سیما در صحنه های مختلف جنگ تحمیلی نشان از وظیفه خطیر این سازمان در امر پوشش خبری وقایع دارد.

محمد قاریان پور کار خبر و خبرنگار را الهام گرفته از  کار پیامبران دانست که تمامی دستورات الهی را بدون کم و کاست دریافت و بیان می کردند و در امر خبر هم باید انعکاس شفاف، به موقع  و بدون جهت گیری تحقق یابد.

وی با تاکید بر نظرسنجی مراکز پژوهشی گفت: همه این نظرسنجی ها حاکی از این است که اولین منبع دسترسی مردم به اطلاعات و اخبار، بخش های خبری صدا و سیما به میزان 70 درصد بوده است.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز کیش افزود: بر اساس همین نظر سنجی ها و به ویژه در جزیره کیش میزان اعتماد و رجوع مردم به صدا و سيما برای دسترسی به اخبار به میزان بیش از 75 درصد بوده است.

قاریان پور نمونه بارز حضور حساس و به موقع خبرنگاران در امر خبررسانی را کودتای ترکیه عنوان کرد که بسیاری از رسانه های مطرح جهان بر انعکاس خوب و به موقع توسط صدا و سیما صحه گذاشتند.

در پایان این دیدار از مدیر کل صدا و سیمای مرکز کیش و تلاش های این مرکز برای تولید برنامه های خوب و  محتوا محور قدردانی شد