حمایت از کالای ایرانی | جمعه، ۱ تیر ۱۳۹۷

صدا و سیما ، رسانه ای حساس ، مهم ،موثر و مفید است. - نمایش محتوای خبر

 

 

صدا و سیما ، رسانه ای حساس ، مهم ،موثر و مفید است.

Loading the player...

دانلود

کیش/خبرگزاری صدا و سیما/اخبار مرکز

حجت الاسلام والمسلمین علیدادی امام جمعه کیش در دیدار با مدیر کل و مدیران صدا و سیمای مرکز کیش با تقدیر از تلاش مجدانه کارکنان رسانه ملی برای تحقق اهداف از پیش تعیین شده گفت: افرادی که در صدا و سیما کار می کنند با دقت بالایی انتخاب شدند و هیئت علمی این دانشگاه مهم ،عملکردی زودبازده و ماندگار دارند.

وی خاطر نشان کرد: یکی از مهمترین اولویت های صدا و سیما در سال جدید انعکاس اخبار انتخابات ،پرداختن به شعار سال (اقتصاد مقاومتی ،تولید و اشتغال ) است.

امام جمعه کیش گفت: رهبر معظم انقلاب با توجه به دو مقوله مهم افزایش تولید وایجاد اشتغال که دو راه برون رفت از مشکلات اقتصادی است ، همه مسئولان را به تلاشی مجدانه در این زمینه رهنمون شدند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به رقابت سالم بین مراکز صدا و سیما اشاره کردوگفت: صدا و سیمای کیش نه تنها در کشور بلکه در فضای بین المللی هم تاثیر گذار است و بسیاری از مردم ایران و جهان اخبار کیش را پیگیری می کنند.

حجت الاسلام والمسلمین علیدادی دو نکته مهم را نیز یاد آور شد نخست افزایش ارتباط مردم و مسئولان از طریق رسانه و نکته دیگر گزارش شفاف عملکرد مسئولان به ويژه در بخش بودجه ها و هزینه ها در مناسبتهای مختلف از جمله جشنواره های تابستانی بود.

وی گفت: انتظار می رود سازمانها ، ادارات و نهادها برای تولید برنامه های مناسبتی از صدا و سیمای مرکز کیش که جایگاه مطلوبی دارد بهره ببرند تا از شبکه های مختلف رسانه ،چراکه باب حضور در شبکه های سراسری صدا و سیمای کیش است.

محمد قاریان پور مدیر کل صدا و سیمای مرکز کیش نیز در این دیدار گزارشی کاملی از عملکرد صدا و سیما و تولیدات رادیو و تلویزیون در سال 95 ارائه کرد و گفت: تلاش مجدانه و جهادی کارکنان صدا و سیما سبب شد ،مرکز کیش در سال 95 بتواند دو انیمیشن در طبقه الف ، 8 اثر موسیقی ،560 ساعت برنامه در حوزه سیما و 2 هزار و 700 ساعت برنامه در حوزه صدا  تولید کند.

وی افزود: در سال 95 ،365 کارشناس که بیشترشان از کیش بودند در برنامه های مختلف حضور یافتند و ویژه برنامه نوروز 96 نیز با تلاش کارکنان صدا و سیما بدون بهره گرفتن از نیروهای مراکز مختلف روی آنتن رفت.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز کیش به برنامه های پیش رو نیز اشاره کرد وگفت: مهمترین رویداد روزهای آینده انتخابات است که رسانه ملی طبق روال همه انتخاباتها با جدیت برنامه تولید می کند و دو وظیفه مهم خود که دعوت از مردم برای حضور پر شور در انتخابات و آگاهی بخشی برای انتخاب فرد اصلح است ، به بهترین شکل انجام می دهد.