حمایت از کالای ایرانی | یک‌شنبه، ۳ تیر ۱۳۹۷

صدا و سیمای مرکز کیش نوروز 96 با دست پُر به خانه های مخاطبان می آید. - نمایش محتوای خبر

 

 

صدا و سیمای مرکز کیش نوروز 96 با دست پُر به خانه های مخاطبان می آید.

Loading the player...

دانلود

کیش/روابط عمومی صدا وسیما/اخبار مرکز

محمد قاریان پور مدیر کل صدا و سیمای مرکز کیش در نشست خبری با اصحاب رسانه گفت: ويژه برنامه های سیما در نوروز 96 ، 10 مستند  ، 18 فیلم سینمایی کودک ، 38 فیلم ایرانی و خارجی و ويژه برنامه تحویل سال است که از 29 اسفند 95 تا 15 فروردین 96 از شبکه کیش پخش می شود.

وی افزود: برنامه پیک بهار ويژه چهارشنبه پایان سال ،  برنامه اینک بهار ويژه شب عید و ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) ، و برنامه میهمان بهار ويژه تعطیلات نوروز برای پخش از رادیو کیش در نظر گرفته شده است.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز کیش  به موفقیت رسانه ملی در سال 95 هم اشاره کردو گفت: واحد اطلاعات و اخبار صدا و سیمای مرکز کیش پاییز 95 جایگاه یازدهم کشوری را بدست آورد و در حوزه خبرنگاری سالومه افلاکی از بین 336 خبرنگار مراکز استانها موفق به کسب رتبه 14 و مهدی هوشیار از بین 34 مرکز موفق به کسب رتبه شش در حوزه سردبیری سیما شدند.

همچنین کانال رسمی خبرگزاری صدا و سیما 27 بهمن به صورت آزمایشی راه اندازی شد و هم اینک بیش از 630 عضو دارد.

وی افزود: در حوزه سیما 10 مستند فاخر موفق به کسب رتبه ب و دو انیمیشن موفق به کسب امتیاز بالای 80 شدند  .

مدیر کل صدا و سیمای مرکز کیش  به موفقیت های رادیو  در سال 95 هم اشاره کردوگفت:  افتتاح رادیو نما با حضور وزیر اطلاعات در حوزه صدا قابل توجه بود.

وی افزود: برنامه ضیافت الهی ويژه رمضان جزء سه برنامه برتر مراکز انتخاب و برنامه کوتاه رادیویی با موضوع اقتصاد مقاومتی در جشنواره ایران ساخت برگزیده شد.

محمد قاریان پور گفت: میزان رضایتمندی مخاطبان از رسانه ملی نسبت به سایر رسانه های دیداری و شنیداری بیشتر بود و اعتماد مخاطبان به رسانه ملی بیش از 80 درصد است.

وی موفقیت های صدا و سیمای مرکز کیش را مرهون تلاش جهادی نیروهای توانمند ومتعهد صدا و سیما دانست و گفت: مدیران کیش به ويژه مدیر عامل سازمان منطقه آزاد و امام جمعه کیش با مساعدت های زیادی رسانه ملی را یاری کردند و امیدواریم این مساعدت ها در سال 96 قوت بیشتری بگیرد.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار ایرنا در خصوص  راه اندازی تلویزیون تعاملی گفت: تفام نامه های شرکت مخابرات ایران و سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی باید تکمیل  تا این تلویزیون راه اندازی شود.