رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۳۱ مرداد ۱۳۹۸

صدا و سیما، مهمترین مجرای ارتباطی مردم و مسئولین - نمایش محتوای خبر

 

 

صدا و سیما، مهمترین مجرای ارتباطی مردم و مسئولین

صدا و سیما، مهمترین مجرای ارتباطی مردم و مسئولین

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در دیدار با مدیرکل صداوسیمای مرکز کیش گفت: صدا و سیما، مهمترین مجرای ارتباطی مردم و مسئولین است.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کیش، غلامحسین مظفری در این دیدار با اشاره به نقش ویژه صدا و سیما در پیشرفت جوامع گفت: رسانه ملی از طریق تولید برنامه های متنوع رادیویی و تلویزیونی ، نه تنها زندگی اجتماعی هموطنان را متحول می سازد بلکه به عنوان مهم ترین مجرای ارتباطی مردم و مسئولان نیز مسئولیت خطیری بر عهده دارد.

وی افزود : بی شک کارکنان و متخصصان بخش های مختلف صدا و سیما ،  با تعهد ، تخصص و تلاش مسئولانه خود در ارتقاء سطح آگاهی هموطنان ، حفظ فرهنگ اصیل دینی و آداب و رسوم ارزشمند کشورمان و معرفی توانمندی ها و جاذبه های ایران اسلامی فراسوی مرزها سهمی چشمگیر و قابل تقدیر دارند.
مظفری همچنین از تلاش خانواده بزرگ صدا و سیما و بخصوص زحمات و همدلی مسئولان و کارکنان صدا و سیمای مرکز کیش که برای توسعه این جزیره زیبا از هیچ کوشش دریغ نکرده اند تقدیر کرد و افزود : عزیزان ما در صدا و سیمای کیش با اندیشه ای نو و عزمی جزم در جهت معرفی ظرفیت ها ، فرصت های سرمایه گذاری و جاذبه های گردشگری منطقه در سطح ملی و بین المللی نقش به سزایی داشته اند که این قابل ستایش است.