جهش تولید | سه‌شنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۹

شهر عسلی - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

شهر عسلی

Loading the player...

کودکان با وجود استعدادهای متفاوتی که دارند از جوهر بنیادین یکسانی برخوردارند ، همین جوهر یکسان بنیادین است که آنها و اساساً نوع انسان را از حقوقی مساوی برخوردار می کند و درک همین موضوع که در ظاهر بسیار ساده و طبیعی میرسد از سوی والدین و انتقال آن به کودک میتواند سرنوشت کودک را تغییر دهد.

هدف اصلی در طراحی و ساخت شهر عسلی انتقال و آموزش غیر مستقیم همین توانایی ها به کودک است ، کودک در خلال این داستان با شخصیت هایی آشنا می شود که هر کدام در عین فانتزی بودن و داشتن قابلیت های فردی و اجتماعی استثنایی ، مجموعه ای از نقاط ضعف و قوت هستند ، آنها وسوسه ها و خواسته ها یا چیزی مشابه آن را دارند و ممکن است از زیر بار مسئولیت بگریزند و یا بازیگوشی و دردسر سازی را به سایر کارها ترجیح دهند.

مجموعه «شهر عسلی» به آموزش غیرمستقیم آداب و مهارت‌های فردی، رعایت قوانین و مقررات اجتماعی، بهداشت فردی و عمومی در گروه سنی کودک و نوجوان می‌پردازد.

این مجموعه آموزشی موزیکال با استانداردهای جهانی تولید شده و کاملا ایرانی است. ناصر چشم آذر موسیقی متن مجموعه را ساخته، ناهید امیریان مدیر دوبلاژ و نویسنده و ترانه سرا نیوشا صدر است.

سال تولید: 1394

زهرا جوادی فام طرح، مهدی کیانی انبوهی کارگردان، محسن خلیلیان موسیقی کلیپ، حسین ابوالصدق ترکیب صدا، مژگان علیزاده مدیر تولید، محمد نجاتی طراح استوری بورد، سمیه مداحی گیوی، فرزانه قربانی دستیاران کارگردان، امیر منصور صفاییان سرپرست پیش تولید، عرفان ملک حسینی طراحی و تصویر سازی، صادق حسینی، هادی نیک پندار مدل سازی وریگ، سعید رسول زاده، ایمان سرلکی، خدیجه کریمی مدل سازی، فریبا سلمانی ملاحاجلو لی اوت، آرش احسان سرپرست متحرک سازی، رویا شاه ابراهیمی، رعنا زینی، طهورا زاغه، ایمان قانع متحرک ساز، حامد صادقی زاده سرپرست فنی، امیر منصور صفاییان سرپرست خروجی، ایمان سرلکی، سهیلا غلامی رندرینگ، علی لالانی، علیرضا خداترس جلوه های ویژه، امید نژاد نیک، امیرمنصور صفاییان کامپوزیت، حامد خاکدامن مدیر پروژه