حمایت از کالای ایرانی | جمعه، ۱ تیر ۱۳۹۷

شهریاری مدیرکل بنادر و دریانوردی کیش شد - نمایش محتوای خبر

 

 

شهریاری مدیرکل بنادر و دریانوردی کیش شد

کیش/خبرگزاری صدا و سیما/اجتماعی

معاون سابق بنادر و دریانوردی خرمشهر مدیرکل بنادر و دریانوردی کیش شد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مدیر کل سابق بنادر و دریانوردی کیش در مراسم تودیع خود با اشاره به اینکه در دوران مدیریت خود سعی کردم وظایف محوله را به طور کامل انجام دهم گفت: رضایت و امنیت مردم در دریا مهمترین دغدغه کارکنان اداره بنادر و دریانوردی بوده و هست.

جهانشاهی نسب با تشکر از تعامل سازنده سایر دستگاه ها  ،یکی از مهمترین کارهای انجام شده در دوران خود را بیمه کارکنان شناورها بیان کرد.

مدیرعامل توسعه بنادر و فرودگاه های کیش هم در این مراسم با تشریح برخی از قوانین موجود در مدیریت بنادر درمناطق آزاد گفت: مسیر همه برنامه ریزی ها در این حوزه باید در راستای توسعه گردشگری کیش باشد.

موسوی افزود: سازمان منطقه آزاد کیش دارای چهار حوزه بندری مجتمع بندری کیش، بندر پشتیبانی چارک، بندر هندورابی و بندر صیادی چند منظوره است.

وی تدوین آیین نامه مشترک بین منطقه آزاد کیش و اداره کل بنادر و دریانوردی کیش را ضروری عنوان کرد و در تشریح طرح های عمرانی بندری و دریایی کیش گفت: تکمیل اسکله 35 هزار تنی و اجرا شدن طرح توسعه تا 50 هزار تن از اقدامات مهمی است که در دست اجراست.

مدیرعامل توسعه بنادر و فرودگاه های کیش استاندارد سازی شناورها و همینطور ثبت شرکت ها در کیش را از دیگر برنامه های منطقه ازاد کیش عنوان کرد.

مشاور عالی مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان هم با تاکید به نزدیکی بسیاری از قوانین با سازمان منطقه ازاد کیش گفت: تمامی تلاش ما برای تامین امنیت جان و مال مردم است.

آسیابان پور با تاکید بر توسعه فعالیت های بین المللی در کیش افزود: یکی از وظایف اولیه مسئول جدید باید شناخت قوانین و شناخت نقاط تعارض با منطقه ازاد کیش و تلاش برای حل ان باشد.

احمد شهریاری مدیرکل جدید بنادر و دریانوردی کیش هم تعامل همه جانبه با سازمان منطقه آزاد کیش را از برنامه های اصلی خود دانست و بیان کرد: برای تدوین برنامه های خود نیازمند فرصتی برای شناخت دارم تا زمینه های توسعه کیش در حوزه بنادر و دریانوردی را بیش از پیش به نتیجه برسانیم.