جهش تولید | چهارشنبه، ۷ خرداد ۱۳۹۹

شهادت پاداش سردار اسلام - نمایش محتوای خبر

 

 

شهادت پاداش سردار اسلام

شهادت پاداش سردار اسلام

امام جمعه کیش گفت: شهادت، پاداش سردار سپهبد سلیمانی برای سال‌های مبارزه با دشمنان و شیاطین بود.

به گزارش خبرگزاري صدا و سيما مرکز کیش، حجت الاسلام و المسلمين حسن زاده در خطبه هاي نماز جمعه کيش با تسليت شهادت سردار سپهبد قاسم سليماني گفت: اين شهيد والامقام ، عمر و زندگي خود را وقف خدمت به اسلام و مقاومت کرده بود و در اين راه به دست ارتش تروريستي امريکا به شهادت رسيد.
امام جمعه ي کيش افزود:سردار قاسم سليماني انسان مخلص و فداکاري بود که چهل سال در راه خدا قدم گذاشته بود و نمونه ي برجسته اي از تربيت شدگان اسلام و مکتب امام بود که  در سخت ترين عملياتهاي دوران دفاع مقدس هميشه پيشقدم بود و پس از آن نيز از تلاش و مبارزه با شياطين و تروريست ها دست برنداشت و سحرگاه امروز به دست شقي ترين افراد به ملاقات پروردگارش رفت.
وي با بيان اينکه  شهيد سردار سپهبد قاسم سليماني ، چهره ي بين المللي مقاومت است گفت: راه اين سردار شهيد ادامه خواهد داشت  اما دشمنان بدانند که انتقام خون او را خواهيم گرفت و پاسخ دندان شکني به آنها داده خواهد شد.
امام جمعه ي کيش با اشاره به فرا رسيدن سالروز عمليات کربلاي پنج در دوران دفاع مقدس گفت:عمليات کربلاي پنج يکي از عملياتهاي بسيار موفق دوران دفاع مقدس بود که بخشي از اين عمليات را شهيد قاسم سليماني فرماندهي کرد.
حجت الاسلام و المسلمين حسن زاده دستور رضاخان براي کشف حجاب را از توطئه هاي دشمنان اسلام دانست و گفت: هميشه دشمنان به دنبال اين بودند که هويت زن مسلمان ايراني را بگيرند  و امروز نيز از راههاي مختلفي وارد مي شوند  اما حجاب از ضروريات دين است و همه بايد به آن پايبند باشند.
وي  با بيان اينکه نوزدهم دي به روايتي سالروز شهادت حضرت فاطمه ي زهرا سلام الله عليهاست گفت: فعاليت هاي ديني و اجتماعي اين بانوي بزرگ نشان مي دهد که اسلام با  فعاليت هاي اجتماعي زنان مخالف نيست بلکه بر فعاليت هاي اجتماعي بانوان با حفظ حجاب و موازين اسلامي تاکيد مي کند.
در بين دو نماز ،مداحان در غم شهادت سردار سپهبد قاسم سليماني نوحه سرايي و عزاداري کردند و پوسترهايي از اين سردار شهيد ميان نمازگزاران توزيع شد.
نمازگزاران پس از اقامه ي نماز با تجمع جلو مصلاي کيش و با سر دادن فريادهاي مرگ بر امريکا ، شهادت سردار سليماني را محکوم کردند.