رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۶ اسفند ۱۳۹۸

شمیم بهشت - نمایش محتوای صدا

 

 

شمیم بهشت

Loading the player...
شمیم بهشت

شمیم بهشتیان در سحرگاه  ندای لبیک با حق را می گویند آسمانیان و زمینیان در همه جای عالم از خواب گران برخاسته و رو به سوی معبود می گذارند.معبودی هستی بخش که همه عالم محتاج فیوضات ربانی اویند.همراه بهشت  نیازشان را به سوی آسمان می گشایند و به صبح سلامی دوباره دارند.صبحی پر از معبود و صبحی پر از صمیمیت و سلامتی.

د رسحرگاهان با رایحه خوش بهشتیان در شمیم بهشت همراهیم با زمزمه ها یی از کلام خداو قرائت  نماز صبح  اولین نماز  از ۵ نماز روزانه مسلمانان است.

پيامبر خدا (صلي الله عليه و آله و سلم) فرمود: «... اما نماز صبح، پس هنگامي که آفتاب طلوع کرد مثل اينکه بر شاخ هاي شيطان طلوع مي کند. پروردگارم، مرا امر نموده که قبل از طلوع خورشيد و قبل از آنکه کافر براي آفتاب سجده کند، نماز صبح بخوانم تا آنکه امتم براي خداوند، سجده نمايند و زود به جاي آوردن آن، در پيشگاه خداوند محبوب تر است. اين نمازي است که ملائکه شب و روز شاهد آن مي باشند».

شمیم بهشت عنوان برنامه ای است که با رویکردی ویژه در ساعات اولیه صبح و قبل از اذان صبح با پخش قسمت های مختلف در این لحظات نورانی همراه شب زنده داران به استقبال نماز صبح و آغاز روزی جدید می رود.

تاریخ تولید: 1395

 صدا بردار: کورش یحیی زاده