سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

شرایط اردو برای رشته های ورزشی بدمینتون در کیش فراهم است - نمایش محتوای خبر

 

 

شرایط اردو برای رشته های ورزشی بدمینتون در کیش فراهم است

شرایط اردو برای رشته های ورزشی بدمینتون در کیش فراهم است

شرایط اردو برای رشته های ورزشی بدمینتون در کیش فراهم است

به گزارش خبرنگار ایرنا ، حسین جلالی به همراه قدرت الله ابراهیمی رییس هیات بدمینتون کیش و دیگر مسوولان ورزشی از اردوی آمادگی ملی پوشان تیم بدمینتون بازدید کردند.

وی در این بازدید گفت با شناختی که از فدراسیون بدمینتون دارم ، برنامه ریزی های خوبی برای نوجوانان و جوانان انجام شده است و با توجه به اینکه قهرمانان بدمینتون در جهان از کشورهای شرق آسیا هستند شرایط اردو در کیش برای رشته هایی همچون بدمینتون فراهم است .

مرتضی ولی دروی مربی تیم های نوجوانان ، جوانان و امید و سجادیان سرپرست تیم بدمینتون از حمایت های مدیر عامل منطقه آزاد کیش و مسوولان ورزشی در فراهم سازی امکانات و شرایط برای اردو قدردانی کردند .

ولی دروی دوشنبه در مورد انتخاب کیش برای برگزاری اردو به ایرنا گفت : با توجه به شرایط آب و هوایی کیش و اینکه بیشتر قهرمانان بدمینتون جهان از جنوب شرق آسیا هستند و در همین شرایط آب و هوایی تمرین می کنند، این منطقه را برای دور سوم تمرینات این تیم انتخاب کردیم.

وی امکانات ورزشی کیش را بسیار خوب توصیف کرد و افزود : در بدو ورود به جزیره با استقبال خوبی روبرو شدیم ، اسکان و تغذیه مناسب ، مدیریت وبرنامه ریزی بسیار خوب مسئولان این ورزش در کیش، کمک زیادی به برگزاری این اردو کرده است.

ابراهیمی رییس هیات بدمینتون کیش نیز از مسوولان فدراسیون برای برپایی اردو در کیش قدردانی کرد .

اردوی تیم ملی بدمینتون پسران که از هشتم تیر ماه جاری آغاز شده فردا به کار خود پایان می دهد.