جهش تولید | سه‌شنبه، ۶ خرداد ۱۳۹۹

شب‌های قدر فرصت بهره گیری از لطف خداوند - نمایش محتوای خبر

 

 

شب‌های قدر فرصت بهره گیری از لطف خداوند

شب‌های قدر فرصت بهره گیری از لطف خداوند

امام جمعه کیش گفت: بندگان مومن خداوند باید تلاش کنند تا قدر لحظه‌های شب قدر را بدانند و نهایت بهره و توشه را از این شب‌ها ببرند.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کیش، حجت الاسلام والمسلمین حسن زاده امام جمعه کیش در خطبه های نماز جمعه به ایام ضربت خوردن و شهادت مولای متقیان حضرت علی (ع) اشاره کرد و افزود: به فرموده رسول گرامی اسلام امام علی (ع) شخصیتی است که اگر مردم به واقع اجماع می کردند بر حجت آن حضرت ،خداوند متعال جهنم را خلق نمی کرد.
خطیب جمعه کیش به سالروز رحلت بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران  اشاره کرد و گفت: مراسم تشییع پیکر مطهر حضرت امام خمینی(ره) با حضور بیش از 10 میلیون نفر از عاشقان آن امام همام برگزارشد.
حجت الاسلام والمسلمین حسن زاده با اشاره به حساسیت امام خمینی (ره) نسبت به بزرگداشت قیام 15 خرداد گفت: امام خمینی(ره) بزرگداشت قیام 15 خرداد را بزرگداشت ارزش های انسانی می دانستند و به این عقیده بودند که همانگونه که قیام عاشورا باید زنده نگه داشته شود 15 خرداد هم باید زنده بماند.
امام جمعه کیش رمز موفقیت امام خمینی (ره) را در تمامی دوران زندگی اخلاص و کار برای رضای خداوند دانست و افزود: امام خمینی چه در دوران تحصیل و دوران قیام بر علیه رژیم ستمشاهی تنها رضای الهی را در نظر داشتند.
خطیب جمعه کیش در بخش دیگری از سخنان خود به سالروز انتخاب آیت الله خامنه ای به عنوان رهبر انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: این انتخاب یک انتخاب الهی بود که هرچه جلوتر می رویم اهمیت این انتخاب برای همگان بیشتر روشن می شود.
وی افزود: امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی یک حقیقت با دو تجلی هستند که روش های مدیریتی آنها شباهت های اساسی و اصولی با هم دارد.
خطیب جمعه کیش همچنین به شعار سال اشاره کرد و افزود: حمایت از کالای ایرانی مخصوص امروز نیست بلکه سیره علما و مفاخر ایران در دوران معاصر است.