جهش تولید | شنبه، ۲۷ دی ۱۳۹۹

سپاه یکی از ستون‌های اصلی انقلاب - نمایش محتوای خبر

 

 

سپاه یکی از ستون‌های اصلی انقلاب

سپاه یکی از ستون‌های اصلی انقلاب

مدیرکل صداوسیمای مرکز کیش گفت: سپاه امروز یکی از ستون‌های اصلی انقلاب است و جوانان بسیجی امروز در خط مقدم عرصه‌های مختلف کشور فعالیت می‌کنند.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کیش، علیرضا نجابت مدیرکل صدا و سیمای مرکز کیش در دیدار با  فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کیش با تبریک اعیاد شعبانیه و به ویژه روز پاسدار گفت: جایگاه و نقش صدا و سیما در حمایت از ارزش ها و دستاوردهای انقلاب بسیار پررنگ بوده به نحوی که بسیج و سپاه در روزهای سخت همواره در کنار انقلاب اسلامی بوده و از آن پاسداری کرده است.
وی با بیان اینکه سپاه تنها یک نیروی نظامی نیست و در عرصه های مختلف دستاوردهای زیادی داشته، گفت: امروزه فعالیت در حوزه فرهنگی با رویکرد حفظ دستاوردهای نظام در قالب تولیدات جذاب و اثر گذار یکی از وظایف اصلی و مهم سپاه است و رسانه ملی هم با تمام توان در عرصه های مختلفی همچون اطلاع رسانی و تولید برنامه های  مشترک  در کنار سپاه و بسیج است.
مدیرکل صداوسیمای مرکزکیش با اشاره به فعالیت های تروریستی داعش در چندسال اخیر گفت: اگر جوانان مومن و بسیجی ایران اسلامی در فراتر از مرزهای کشور از حریم و ارزش ها دفاع نمی کردند ، باید در کشور با آنها مبارزه می کردیم.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کیش هم در این دیدار با تشکر از حمایت های صداوسیمای مرکز کیش گفت: سپاه حافظ ارزش های انقلاب است و این دفاع و حفاظت محدود به مرزهای کشور نیست.
سرگرد خادمی زاده با تاکید براینکه ماموریت ها و مسئولیت های سپاه بسیار متنوع است، افزود: بسیج از بدنه مردم است و به همین دلیل توانسته است در انجام ماموریت های خود موفق عمل کند.