حمایت از کالای ایرانی | پنج‌شنبه، ۱ فروردین ۱۳۹۸

سپاه پاسداران حافظ ارزش‌های انقلاب اسلامی - نمایش محتوای خبر

 

 

سپاه پاسداران حافظ ارزش‌های انقلاب اسلامی

سپاه پاسداران حافظ ارزش‌های انقلاب اسلامی

امام جمعه کیش گفت: سپاه پاسداران حافظ ارزش‌های انقلاب در همه عرصه‌ها است.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کیش، جمعی از فرماندهان و کارکنان ناحیه مقاومت بسیج سپاه کیش، سپاه فرودگاه و نیروی دریایی سپاه با حضور در مسجد امام حسن محل قبور شهداي گمنام  در جزیره کیش با آرمان های شهدا و امام شهدا تجدید پیمان کردند.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کیش در این مراسم با تبریک اعیاد شعبانیه با تاکید بر اینکه بر اساس اصل 150 قانون اساسی سپاه در همه عرصه ها  پاسدار ارزش های نظام و انقلاب است، گفت: متاسفانه این روزها حرفهایی زده می شود که هدف آن این است که سپاه تنها در عرصه نظامی فعالیت کند اما دفاع از دستاوردهای انقلاب و نظام در همه عرصه ها از وظایف سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.
سرگرد خادمی زاده افزود: دفاع جانانه از کشور در هشت سال دفاع مقدس، حضور گسترده و فعال در عرصه سازندگی کشور و حضور جوانان بسیجی در عرصه های علمی همگی نشان از کارنامه درخشان این نیرو در خدمت به مردم دارد.
کارکنان سپاه جزیره کیش بعد از اهدای گل و عطر افشانی مزار شهدای گمنام،  با حجت الاسلام والمسلمین حسن زاده امام جمعه جزیره کیش دیدار کردند.
امام جمعه جزیره کیش در این دیدار، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را شجره طیبه ای توصیف کرد که به درخت تنومندی تبدیل شده و شاخ و برگ آن به تمام مستضعفان عالم خدمات رسانی می کند.
حجت الاسلام والمسلمین حسن زاده در خصوص موفقیت سپاه گفت: تقوا و دینداری و ولایت پذیری دو اصلی است که موجب شده امروز سپاه جایگاه ویژه ای در بین مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی داشته باشند.
وی با تاکید بر اینکه سپاه تنها یک نیروی نظامی صرف نیست، بیان کرد: دفاع از ارزش های انقلاب در همه عرصه ها از وظایف اصلی سپاه است.
فرمانده هان ناحیه مقاومت بسیج سپاه کیش، فرودگاه و نیروی دریایی سپاه در کیش هم در این مراسم با اعلام آمادگی کامل برای دفاع همه جانبه از آرمان های انقلاب و نظام بر ولایت پذیری به عنوان اصلی انکارناپذیر در  حفظ و دوام کشور تاکید کردند.