جهش تولید | سه‌شنبه، ۳۰ دی ۱۳۹۹

سپاه مجموعه ای موفق و برآمده از تفکرات انقلاب اسلامی - نمایش محتوای خبر

 

 

سپاه مجموعه ای موفق و برآمده از تفکرات انقلاب اسلامی

سپاه مجموعه ای موفق و برآمده از تفکرات انقلاب اسلامی

امام جمعه کیش گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به حق مجموعه‌ای موفق، برآمده از تفکرات انقلاب اسلامی و محصول مبارک نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکزکیش، حجت الاسلام والمسلمین حسن زاده امام جمعه کیش، در خطبه های نماز جمعه فرا رسیدن میلاد با سعادت امام حسین (ع)، حضرت ابوالفضل عباس (ع) و امام زین العابدین (ع) را به دوستداران خاندان اهل بیت عصمت و طهارت تبریک و تهنیت گفت.
خطیب جمعه کیش گفت: افتخاری برای تمامی پاسداران و جانبازان انقلاب اسلامی است که روز گرامیداشت آنها روز مبارک میلاد با سعادت سید و سالار شهیدان و علمدار دشت کربلاست.
حجت الاسلام والمسلمین حسن زاده همچنین به سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اشاره کرد و افزود: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از زمان تاسیس تا کنون موجب اتحاد نظام جمهوری اسلامی ایران شده است.
وی با بیان اینکه هرگاه نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برده می شود در اذهان عمومی تقوا، دین مداری و ولایت پذیری تداعی می شود، افزود: رمز موفقیت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در رعایت تدین، تقوا و ولایت پذیری است.
امام جمعه کیش با اشاره به اینکه سپاه از ابتدای انقلاب تا کنون تحت امر رهبری و ولایت فقیه بوده ، افزود: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی جزیره کیش در سه مجموعه حفاظت هواپیمایی با ماموریت تامین امنیت در آسمان و زمین، ناحیه مقاومت بسیج با هدف حفظ بسیج، جذب نیروهای انقلابی و پرورش نیروهای بسیجی و مجموعه نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با ماموریت حفظ و حراست از آبهای نیلگون خلیج فارس با اقتدار وبا صلابت به خوبی از ماموریت های ذاتی خود سربلند بیرون آمده وخوش درخشیده است.
خطیب جمعه کیش با اشاره به شعار سال بر لزوم شناسایی و معرفی دستاوردهای حمایت از کالای ایرانی تاکید کرد و افزود: افزایش ثروت ملی، ایجاد اشتغال برای جوانان و کاهش تورم از مهمترین دستاوردهای حمایت از کالای ایرانی است.
وی همچنین با اشاره به حمله سه کشور آمریکا، انگلیس و فرانسه به سوریه و سخنان رهبر معظم انقلاب در این خصوص گفت: رهبری فرمودند این حمله یک جنایت جنگی بود که صاحبان این جنایت باید محاکمه شوند.
خطیب جمعه کیش با اشاره به سالروز شکست حمله نظامی آمریکا به طبس، گفت: خداوند در این روز با طوفان شن به مردم ایران کمک کرد و در این واقعه تاریخی دانه های شن چشم شیطان بزرگ آمریکا را در صحرای طبس کور کرد.