حمایت از کالای ایرانی | یک‌شنبه، ۱ مهر ۱۳۹۷

سپاه حافظ امنیت پرواز - نمایش محتوای خبر

 

 

سپاه حافظ امنیت پرواز

سپاه حافظ امنیت پرواز

امام جمعه کیش گفت: نیروی سپاه حفاظت هواپیمایی مقتدر و آگاه، حافظ امنیت پرواز در کشور است.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما  مرکز کیش ،حجت الاسلام و المسلمين حسن زاده امام جمعه کیش در خطبه های نمازجمعه با اشاره به سالروز تاسیس سپاه حفاظت فرودگاه گفت: نیروهای مخلص سپاه با سپری کردن دوره های آموزشی، مهارت و تخصص خود را افزایش داده اند.
وی افزود: از سال 62 تاکنون نیروهای سپاه حفاظت فرودگاه كشور 26  عمليات هواپیما ربايي را در آسمان و 100 عمليات را در فرودگاه خنثی کرده اند.
امام جمعه کیش به کمک های مردم کیش به زلزله زدگان کرمانشاه اشاره کرد و گفت: کمک 4 میلیارد و 500 ميليون تومانی مردم کیش نشان از حس نوعدوستی و همیاری مردم خونگرم این منطقه است.
وی افزود: این کمک ها با 7 نوبت پرواز به مناطق زلزله زده استان کرمانشاه ارسال شد.

حجت الاسلام والمسلمين حسن زاده از مردم و همه نهادها و ارگانهای کیش برای حضور در نهاد امامت جمعه و خیرمقدم و تبریک انتصاب وی به امامت جمعه کیش قدردانی کرد.
خطیب جمعه کیش با تسلیت رحلت عالم ربانی و استاد اخلاق آیت الله حائری شیرازی امام جمعه سابق شیراز وی را معلمی برجسته و روحانی ادیب و با ذوق یاد کرد و گفت: کلام او شیوا و کتابهای وی سرشار از نکته های اخلاقی و ذوق ادبی بود.
حجت الاسلام والمسلمین حسن زاده فرا رسيدن میلاد امام حسن عسگری (ع)، حضرت عیسی بن مریم(س) و حضرت عبد العظیم حسنی را تبریک گفت و از مردم خواست مراسم جشن های مذهبی را با شور و شوق ویژه ای در مساجد و تکایا برگزار کنند.
امام جمعه كيش یاد مبارز انقلابی شهید آیت الله وفایی یار امام راحل را نیز گرامیداشت