حمایت از کالای ایرانی | یک‌شنبه، ۶ خرداد ۱۳۹۷

سومین دوره جشنواره شعر و سرود کیش - نمایش محتوای خبر

 

 

سومین دوره جشنواره شعر و سرود کیش

سومین دوره جشنواره شعر و سرود کیش

کیش / خبرگزاری صداوسیما / فرهنگی

معاون فرهنگی اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش با اشاره به اهمیت فعالیت های فرهنگی در راستای توسعه ملی، از برگزاری سومین دوره جشنواره شعر و سرود در کیش خبر داد.

ابراهیم رضوانی گفت: در دو سال گذشته جشنواره شعر عاشورایی در ایام محرم برگزار مي شد اما از آنجا که آثار متنوع زیادی به دست ما رسيده  در سومین جشنواره،  این برنامه را با عنوان جشنواره شعر و سرود کیش برگزار مي کنیم.

وی افزود: نغمه مستشار نظامی، از شاعران شناخته شده ملی و شهروند جزیره کیش در این رویداد هنری به عنوان دبیر جشنواره انتخاب شده است.

معاون فرهنگی اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش درباره موضوعات این جشنواره گفت: شرکت کنندگان می توانند اشعار خود را با موضوع خلیج فارس، توصیف جزیره  کیش و اقتصاد مقاومتی و در قالب های شعر کلاسیک، شعر نو یا نیمایی، ترانه، سرود و شعر طنز به دبیرخانه ارسال کنند.

مهلت ارسال اشعار به این دبیرخانه تا  15 بهمن اعلام شده  و در نیمه نخست سال  96 نتایج این مسابقات اعلام می شود.

شرکت در این رقابت برای همه رده های سنی و مقاطع تحصیلی آزاد است و هر یک از شرکت کنندگان می تواند یک تا پنج اثر به دبیرخانه ارسال کنند.

علاقه مندان برای نام نویسی و کسب اطلاعات بیشتر می توانند به پایگاه اینترنتی به آدرس www.art.kish.ir  مراجعه و یا با شماره تلفن های 44455380 و 44455078 تماس بگیرند.