حمایت از کالای ایرانی | سه‌شنبه، ۲۰ آذر ۱۳۹۷

سومین جلسه کارگروه ماهواره در جزیره کیش - نمایش محتوای خبر

 

 

سومین جلسه کارگروه ماهواره در جزیره کیش

سومین جلسه کارگروه ماهواره در جزیره کیش

سومین جلسه کارگروه ماهواره در جزیره کیش برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما  مرکز کیش، عليرضا نجابت مدیر کل صدا و سیمای مرکز کیش در این نشست با اشاره به فعالیت بیش از 250 شبکه فارسی زبان ماهواره اي گفت: در حوزه پایش مخاطبان ماهواره و شبکه های تلويزيوني انجام یک کار تحقیقاتی ضرورتی است.
وي با بیان اینکه شبکه های اجتماعی آمار بینندگان ماهواره را کاهش داده است،گفت: وجود بیش از 100 میلیون گوشی هوشمند فعال در کشور که امكان دريافت برنامه های ماهواره ای را دارد می طلبد تا در حوزه تقویت بنیان خانواده ها و تولید محتواهای تاثیر گذار، دستگاه های مرتبط با مشارکت همدیگر اقدام کنند.
جانشین فرماندهی انتظامی کیش هم در این نشست با تاکید بر اینکه خانواده یکی از پایگاه های اصلی در متن نقشه های دشمنان است، گفت: اصلی ترین هدف برنامه های ماهواره ای تخریب بنیان خانواده است.
سرهنگ پوریایی افزود: برگزاری کلاس های آموزشی، برخورد با نصب كنندگان تجهيزات دريافت از ماهواره و استفاده کنندگان، ترویج فرهنگ عفاف و حجاب و آسیب شناسی استفاده از برنامه های ماهواره ای از مهمترین برنامه های اجرا شده است.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کیش هم با تاکید بر نیاز پژوهشی در حوزه مخاطبان و هم چنين مقابله با برنامه های ماهواره ای گفت: ترویج فرهنگ استفاده نكردن از ماهواره، برگزاری جلسات آموزشی، مسابقات فرهنگی و همکاری با نهادهای مختلف از مهمترین اقدامات انجام گرفته است.
سرگرد خادمی زاده افزود: تقویت خانواده و تقویت بنیان های فرهنگی و معنوی در خانواده ها یکی از مهمترین حوزه هایی است که تمرکز برنامه ها باید در این حوزه شكل بگيرد