حمایت از کالای ایرانی | شنبه، ۵ خرداد ۱۳۹۷

سفره افطاری هزار متری در کیش - نمایش محتوای خبر

 

 

سفره افطاری هزار متری در کیش

Loading the player...

دانلود

کیش /خبرگزاری صدا و سیما /اجتماعی

 سفره افطاری هزار متری در شب شهادت مولی الموحدین حضرت علی (ع) با حضور مردم و مسئولان در اصلی ترین خیابان کیش گسترده شد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای کیش: ابراهیم رضوانی معاون اجتماعی و فرهنگی سازمان منطقه آزاد کیش گفت: این سفره سومین سال متوالی است که در کیش گسترده می شود و هر سال تعدادی از ساکنان و گردشگران کیش به همراه مسئولان در فضایی صمیمی و به دور تکلف روزه خود را افطار می کنند.

علی اصغر مونسان مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش هدف ازبرپایی این سفره را دور هم بودن مسئولان و مردم و توجه به سنت حسنه افطاری دادن بیان کرد.

حجت الاسلام والمسلمین حسن علیدادی امام جمعه کیش هم با اشاره به سادگی این سفره ها گفت: همدلی و یکرنگی و بهره مندی فقیر و غنی از سفره ضیافت الهی باید مورد توجه قرار گیرد.

 تعدادی از مهمانان ضیافت الهی که پای این سفره ساده افطار کردند ، از سادگی و صمیمت این سفره ابراز رضایت کردند و گفتند: مردم باید نظم بیشتری را رعایت کنند تا در فضایی آرام همگان از این سفره ها بهره مند شوند.

 بیش از 3 هزار بسته غذایی شامل نان و پنیر و خرما ، آش و تخم مرغ بین مردم توزیع شد. پارسال و سال قبل از آن در شب میلاد امام حسن مجتبی (ع) این سفره افطاری در خیابان کیش برپا شد.