جهش تولید | شنبه، ۱۰ خرداد ۱۳۹۹

سریال پادری - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

سریال پادری

Loading the player...

 بازیگران:جمشید مشایخی ، هومن برق نورد ، سیما تیرانداز ، نگار عابدی ، بهنام تشکر ، امیرحسین رستمی ،ابراهیم آبادی، صدرالدین حجازی، شهین تسلیمی، آتیه جاوید ، محمدرضا شیرخانلو، کریم قربانی و مجید یاسر ،زینب فلاحت پیشه، فریبا طالبی، ابراهیم آبادی،کریم قربانی

 کارگردان:محمدحسین لطیفی

تهیه کننده:محمود رضوی

نویسندگان:کوروش نریمانی و حسین تراب نژاد

قالیشویی مشتاق تعطیل شده است، اما فیروز مشتاق در ایام نزدیک به نوروز برای از دست نرفتن اعتبار قالیشویی و نگه داشتن مشتریان سابق قالیشویی اش، سعی می‌ کند با اجاره یک قالیشویی دیگر، کارش را پی بگیرد، او که با انبوهی از فرش‌های نشسته روبرو است، دردسرهای جدیدی برایش رخ می‌دهد….

سید محمود رضوی، تهیه‌ کننده در پاسخ به این پرسش که این سریال قرار است چه پیامی به مخاطب منتقل کند، گفت : در این سریال سعی شده ضمن پرداختن به داستان اصلی و شیرین بودن فضا، روابط انسانی کاراکترها پررنگ باشد . تمام تلاش ما بر این است که یادآور شویم همه ما درعین گرفتاری‌ ها و مسائلی که داریم، اخلاقیات و روابط انسانی را باید حفظ کنیم. وی درباره این که چقدر فضای این سریال با دودکش یک متفاوت است، توضیح داد: فضای سریال پادری با دودکش ۱ خیلی متفاوت است و تلاش شده ضمن حفظ کاراکتر های اصلی و بهره‌گیری از هنرمندی این عزیزان، با حضورکاراکتر های جدید موقعیت‌ های شیرین‌ تری را خلق کنیم.

سال تولید: 1394