جهش تولید | شنبه، ۱۰ خرداد ۱۳۹۹

سریال سربه راه - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

سریال سربه راه

Loading the player...

بازیگران: افسانه چهره آزاد ، شهین تسلیمى ، محسن کیایى، امیر رضا میرآقا ، نوید خداشناس، بیتا خردمند ، افسانه ناصرى ، کریم قربانى مجدی ، کیمیا ملّایى.

مدیر تصویربرداری : محمد افسری

صدابردار : وحید سلطانی

مدیرتولید : اصلان مرتضایی

دستیار اول کارگردان :  عادل سلطانی

طراح صحنه و لباس : قاسم ترکاشوند

طراح گریم : زهره سیه ‌پوش .

سریال « سر به راه » به کارگردانی « سعید سلطانی » و تهیه ‌کنندگی « ایرج محمدی » در ۱۵ قسمت ۴۰ دقیقه‌ای تولید شده است.

سریال سر به راه را « مهدی محمد نژادیان » نوشته و مضمونی اجتماعی و خانوادگی دارد .

قصه سریال سر به راه ، درباره جوان سر به هوایی به نام « شهاب » است که به جای زندان ، مجبور به گذراندن دوره محکومیت خود در یک موسسه خدمات اجتماعی می‌شود و این موسسه جایی نیست جز خانه یاس که محل نگهداری از کودکان بی‌سرپرست است . نقش این جوان را که به مرور زمان و پیش آمدن اتفاقاتی تغییر رویه می‌دهد ، سیاوش خیرابی بازی می‌کند . این موسسه نگهبانی هم با نام عظمت دارد که نقش او را ارژنگ امیرفضلی بازی می کند و با بازی همراه با طنز خود ، لحظات شیرینی را ایجاد می کند .

مسعود کرامتی در این سریال نقش یحیی دادرس ، مسئول خانه یاس را بازی می‌کند . یحیی دو دختر به نام‌های ریحانه و رعنا دارد که نقش‌های آنها را به ترتیب الناز حبیبی و شقایق دهقان بازی می‌کنند . بیژن بنفشه‌ خواه نیز نقش حمید داماد خانواده را به عهده دارد . خواهر و خواهرزاده یحیی که از آلمان به ایران بازگشته اند نیز در ایجاد بخشی از حوادث داستان نقش دارند .

لوکیشن اصلی این سریال آسایشگاه کودکان بی سرپرست است ، اما لوکیشن هایی مثل کلانتری ، خانه کاراکتر‌های قصه ، بیمارستان و ... هم وجود دارد.

سال تولید: 1394