جهش تولید | پنج‌شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹

سرعت و کیفیت انجام کار، دو اصل مهم در ساخت فرودگاه کیش - نمایش محتوای فضای مجازی

 

 

سرعت و کیفیت انجام کار، دو اصل مهم در ساخت فرودگاه کیش

سرعت و کیفیت انجام کار، دو اصل مهم در ساخت فرودگاه کیش

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش گفت: سرعت و کیفیت انجام کار، دو اصل مهمی است که سرلوحه کار سازمان برای به پایان رساندن طرح فرودگاه کیش با اقلیم خاص قرار گرفته است.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کیش، غلامحسین مظفری افزود: امیدوارم با یاری خداوند مطابق قرارداد و زمانبندی تعیین شده بتوانیم طرح را به سرانجام برسانیم.

وی افزود: سرعت و کیفیت انجام کار، دو اصل مهمی است که مورد تاکید رئیس بنیاد مستضعفان بوده و سرلوحه کار سازمان برای به پایان رساندن طرح در این منطقه با اقلیم خاص قرار گرفته است.
مظفری در خصوص تامین منابع مالی پروژه با اشاره به اینکه ٢٠ درصد مبلغ به صورت نقد و مابقی با تهاتر زمین انجام می شود، افزود: از سال گذشته برای نخستین بار در کشور با انتشار اوراق صکوک، برای پرداخت بخش نقدی مشکلی نخواهیم داشت و مطابق قرارداد از مرز ٢٠ درصد هم عبور کرده ایم.
وی عنوان کرد: براساس پیشنهادی که مورد توافق نیز قرار گرفت، با واگذاری این زمین با کیفیت که مازاد بر مبلغ پروژه است، کل هزینه ها پرداخت می شود.
غلامحسین مظفری گفت: قطعا این طرح می تواند به عنوان الگو نسبت به پروژه های گذشته، به لحاظ کیفیت و سازه ارتقا یابد چرا که بخش عمده ای از تجهیزات پروژه در داخل و همچنین پل های تلسکوپی توسط یک شرکت دانش بنیان داخلی ساخته شده، که خود نشان دهنده ظرفیت بالای تولید داخل است.
مظفری با تاکید بر اینکه تسریع در روند اتمام پروژه به لحاظ اقتصادی و مالی به نفع همه دست اندر کاران خواهد بود گفت: سازمان منطقه آزاد کیش با جدیت تعهدات خود را مطابق قرارداد در بحث های تامین مالی پیش خواهد برد و توقعی که از شرکت ملی ساختمان به عنوان یک شرکت معتبر و توانمند دارد این است که به کمک بنیاد مستضعفان در یک هم افزایی پروژه را به اتمام برساند تا منشا خیر و برکات برای کشور باشد.