سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

رکوردهای خوب وزنه برداران در اردوی کیش - نمایش محتوای خبر

 

 

رکوردهای خوب وزنه برداران در اردوی کیش

رکوردهای خوب وزنه برداران در اردوی کیش

کیش/خبرگزاری صدا وسیما/ورزشی

سرمربی تیم ملی وزنه برداری با اشاره به رکوردهای خوب وزنه برداران در اردوی کیش گفت: شرایط مساعد کیش فرصت خوبی برای افزایش روحیه ورزشکاران بود.

 حسین توکلی با اعلام رضایت از  رکوردهای وزنه برداران  گفت: در این مرحله از اردو از میزان آمادگی ورزشکاران راضی بودیم اما نیاز است برای رشته های مدال آور مانند وزنه برداری مسئولان امکانات بیشتری قائل شوند تا ورزشکاران بتوانند در بهترین شرایط برای المپیک آماده شوند.

وی افزود: اردوی کیش با توجه به شرایط مناسب آب و هوا و تفاوت با دیگر اقلیم های کشورمان  فرصت خوبی برای تمرینات و افزایش روحیه ورزشکاران بود.

وی با بیان اینکه در نهایت پنج نفر به المپیک اعزام خواهند شد افزود : تا کنون دو نفر از المپيکي ها مشخص شده اند  و اعضای تیم باید تلاش کنند تا جزء سه نفر باقی مانده سهمیه المیپکی قرار بگیرند.

توکلی تاکید کرد : بعد از رقایت های آسیایی ازبکستان در خرداد ماه و جام فجر در مورد نفرات اعزامی تصمیم گیری خواهیم کرد .

سرمربی تیم ملی وزنه برداری در خصوص وضع سعید محمد پور و بهداد سلیمی دو وزنه بردار آسیب دیده کشورمان نیز گفت: به دلیل دوری از کادر درمانی، تمرکز برروی تمرینات تیم ملی و عدم جراحی سعید محمدپور، وضع وی هنوز  مشخص نیست اما سلیمی وضع مناسبي دارد  و در حال حاضر تمرینات بدنسازی خود را بر روی پای آسیب دیده آغاز کرده است.

تمرینات تیم ملی وزنه برداری کشورمان با حضور کیانوش رستمی، بهادر مولایی، ایوب موسوی، سهراب مرادی، محمد رضا براری، محسن بهرام زاده، مرتضی رضاییان، رضا روحی و کیا قدمی از یکم  تا 20 اسفند درکیش برگزار شد.