رونق تولید ملی | جمعه، ۲۸ تیر ۱۳۹۸

روز قدس روز اعلام انزجار ملت‌های آزاده و تشنه عدالت از جنایات ددمنشانه رژیم منفور صهیونیستی - نمایش محتوای خبر

 

 

روز قدس روز اعلام انزجار ملت‌های آزاده و تشنه عدالت از جنایات ددمنشانه رژیم منفور صهیونیستی

روز قدس روز اعلام انزجار ملت‌های آزاده و تشنه عدالت از جنایات ددمنشانه رژیم منفور صهیونیستی

پیام دعوت مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش در پیامی از ساکنان و گردشگران دعوت کرد تا با حضور گسترده در راهپیمایی با شکوه روز جهانی قدس، حمایت همه جانبه خود را از مردم مظلوم و بی دفاع فلسطین اعلام کنند.

به گزارش خبرگزاري صداوسيما مركز كيش، غلامحسين مظفري در این پیام با تقدیر از انديشه بلند حضرت امام خمینی (ره) در نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، به نام روز قدس و تبدیل این روز به ميعادگاه مسلمانان جهان در اعلام انزجار از جنايات صهيونيست ها و حمايت همه جانبه از مردم مظلوم، زنان و کودکان بی دفاع فلسطین آورده است: روز قدس روزی است که ملت‌های آزاده‌ و تشنه عدالت در جای جای کره خاکی همگام و هم نوا با هم، ندای آزادی و آزادگی سر می‌دهند و انزجار خود را از جنایات ددمنشانه رژیم منفور صهیونیستی اعلام می کنند.

مسلمانان بيدار جهان امسال هم با شكوه تر از هميشه در روز جمعه 10 خرداد مصادف با 25 رمضان با حضور یکپارچه در راهپیمایی روز قدس، وحدت و اتحاد امت اسلامی را در مسیر تحقق آرمان مقدس آزادی قدس شریف به نمایش می گذارند. و اهداف ضد انسانی و استعماری طرح معامله قرن را محکوم خواهند کرد.
جمهوری اسلامی ایران نیز که با رهنمودهای رهبری معظم انقلاب توطئه‌های استکبار جهانی و هم پیمانانش را نقش بر آب کرده است آماده تر از همیشه برای برقراری صلح و ثبات در منطقه و حمایت از مسلمانان بی دفاع فلسطین در صحنه حاضر است
امید است تا ساكنان مومن و متعهد جزيره كيش نیز که همواره در تمامی عرصه های سياسي و اجتماعي و حمایت همه جانبه از انقلاب اسلامی حضوری در خور تحسین داشته اند، امسال با مشارکت حداکثری در راهپيمايي با شکوه روز قدس، نفرت و انزجار خود را از جنايات ددمنشانه صهيونيست ها اعلام کرده و مبارزات مردم مظلوم فلسطین و رشادت هاي بی نظیر آنان را ارج نهند.

باشد که امسال در سایه لطف پروردگار متعال و هوشمندی ملت عزتمندمان روز قدس، جلوه غرور آفريني از وحدت و همدلي مسلمانان جهان براي مبارزه با ظلم و استبداد و حمایت از مردم بی دفاع و مظلوم فلسطین باشد.