سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

رقابت های تور تنیس زیر 13 سال غرب آسیا - نمایش محتوای خبر

 

 

رقابت های تور تنیس زیر 13 سال غرب آسیا

دانلود

ورزشكاران ایران به مرحله نیمه نهایی مسابقات تور تنیس زیر 13 سال غرب آسیا صعود کردند.

به گزارش خبرگزاري صداوسيما مركز كيش، در ادامه برگزاری رقابتهای تور تنیس زیر 13 سال غرب آسیا در کیش، نمایندگان کشورمان در روز دوم به مصاف یکدیگر رفتند.
در نخستین دیدار دومین روز بازی ها ، درسا چراغی با نتیجه دو بر صفر حریف لبنانی خود را شکست داد و به مرحله نیمه نهایی هفته اول مسابقات بخش دختران راه یافت.
یونس طلاور 2 بر 1 سامان رضائیان را مغلوب کرد و آریو جوادی نیز 2 بر 0 حریف لبنانی خود را از پیش رو برداشت تا مجوز حضور در مرحله نیمه نهایی برای نمایندگان کشورمان صادر شود.

رقابتهاي ديگر تنيسور ها در حال برگزاري است.
در این دوره از رقابت ها 10 تنیسور دختر و 16 تنیسور پسر از کشورهای سوریه، افغانستان، عراق، لبنان و ایران به مدت 2 هفته در زمین های تنیس مجموعه المپیک جزیره کیش با یکدیگر به رقابت می پردازند.
این رقابت ها در دو بخش دختران و پسران به میزبانی جزیره کیش برگزار می شود و در پایان تنیسورهای برتر هر هفته برای حضور در تیم منتخب غرب آسیا انتخاب و پس از آن به مسابقات سطح 2 آسیا اعزام می شوند.
شهرزاد شیخ صراف و  تونی آندروایچ به عنوان مربی و عباس خیلتاش به عنوان مدیر فنی در تیم های ملی در این دوره از رقابت ها حضور دارند.
فرشاد صفتی و امیر صدری به عنوان مدیر و امین مهدویان داور نشان سفید کشورمان به عنوان سرداور در این دوره از مسابقات حضور دارند