جهش تولید | پنج‌شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹

رعایت ضوابط بهداشتی در فرودگاه کیش - نمایش محتوای خبر

 

 

رعایت ضوابط بهداشتی در فرودگاه کیش

مدیرعامل شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه‌های کیش گفت: چهار شاخص رعایت ضوابط بهداشتی در فرودگاه کیش بیش از ۹۰ درصد رعایت می‌شوند.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کیش، مدیرعامل شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاههای کیش گفت: چهار شاخصی که معاون وزیر بهداشت در جلسه ستاد مقابله با کرونا در خصوص فرودگاهها اعلام کردند در فرودگاه کیش بالای 90 درصد رعایت می شود.

عرب گفت: فرودگاه کیش از لحاظ رعایت ضوابط بهداشتی قطعا در بین فرودگاه های برتر کشور است و این موضوع را در قالب نامه از سوی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش به وزیر بهداشت اعلام خواهیم کرد.

بیشتر بدانیم

معاون وزیر بهداشت گفت: فرودگاه کیش در رعایت دستورالعمل های بهداشتی یکی از نامناسب ترین فرودگاههای کشور است و تذکر جدی به مسئولان این فرودگاه داده شده است.

غلامحسین مظفری مدیرعامل منطقه آزاد کیش نیز گفت: در طول مبارزه با ویروس کرونا در یک دوره ای به مدت 24 روز در جزیره کیش فرد مبتلا به ویروس کرونا ثبت نشد و اکنون نیز از مجموع آزمایش های اخذ شده در جزیره کیش خوشبختانه درصد افراد فوت شده نسبت به آمار جهانی بسیار کمتر است.
وی افزود: در جزیره کیش آمار کمتر از یک درصد فوتی به ثبت رسیده است و این رقم در جهان بیشتر از 2 درصد است.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش گفت: تاکنون بیش از 800 هزار نفر گردشگر به جزیره کیش سفر کرده اند.
وی افزود: رونق فعالیت های اقتصادی باید انجام شود و از سال گذشته نیز رونق بیشتری نسبت به گذشته به ثبت رسیده است و رعایت دستورالعمل های بهداشتی باعث شده تا گرفتاری های کمتری داشته باشیم.