حمایت از کالای ایرانی | شنبه، ۲۹ دی ۱۳۹۷

راه اندازی مرکز بین المللی درمان سرطان در كيش - نمایش محتوای خبر

 

 

راه اندازی مرکز بین المللی درمان سرطان در كيش

دانلود

مديرعامل سازمان منطقه آزاد كيش در بازديد از بيمارستان تخصصي و فوق تخصصي كيش گفت: جزيره كيش قابليت تبديل به قطب درمان سرطان ، چشم پزشکی و جراحی های زیبایی را دارد.

به گزارش خبرگزاري صداوسيما مركز كيش، محمد ابراهیم انصاری لاری از راه اندازی مرکز بین المللی درمان سرطان با حضور پرفسور جوان، ارولوژیست و متخصص درمان سرطان های مجاری ادرار و همچنین مرکز تخصصی چشم پزشکی بین المللی با حضور پرفسور خدادوست  در جزيره کیش خبر داد.
وی از راه اندازی مرکز جراحی های زیبایی با حضور جراحان و متخصصان داخلی و خارجی در کیش خبر داد و افزود: اطلاع رسانی به موقع و کاهش هزینه های اقامت و هتلینگ می تواند زمینه ساز حضور هرچه بیشتر در حوزه توریسم سلامت در کیش را فراهم کند.
انصاري لاري با مثبت ارزیابی کردن امکانات،تجهیزات پزشکی و کادر درمانی بیمارستان کیش گفت: سازمان تامین اجتماعی ماهانه 20 تا 25 میلیارد تومان  از محل پرداخت های بیمه شدگان در جزیره کیش درآمد کسب می کند
مديرعامل سازمان منطقه آزاد كيش با اشاره به اينكه تامين اجتماعي موظف است7 درصد از این در آمدها را به سازمان منطقه آزاد كيش بپردازد،گفت: در صورت پرداخت اين مبلغ خدمات درماني رايگان در بيمارستان كيش به بيمه شدگان تامين اجتماعي ارائه خواهد شد.
انصاري لاري بر لزوم سرمایه گذاری های بیشتر در حوزه درمان جزیره کیش تاكيد كرد وگفت: مسافرت گردشگران سلامت خارجی بدون روادید، نزدیکی به کشورهای حوزه خلیج فارس و امکان بهره گیری از متخصصان داخلی می تواند جزيره كيش را  در آینده نزدیک به یکی از قطب های درمانی کشور تبدیل كند.