جهش تولید | چهارشنبه، ۷ خرداد ۱۳۹۹

راه اندازی شبکه ملی اطلاعات از ضرورت‌های کشور - نمایش محتوای خبر

 

 

راه اندازی شبکه ملی اطلاعات از ضرورت‌های کشور

راه اندازی شبکه ملی اطلاعات از ضرورت‌های کشور

امام جمعه کیش گفت: راه اندازی شبکه ملی اطلاعات از ضرورت‌های امروز کشور است.

به گزارش خبرگزاری صداو سیما مرکز کیش، حجت الاسلام والمسلمین حسن زاده در خطبه های نمازجمعه به اغتشاشات اخیر در کشور و به دنبال آن قطعی اینترنت اشاره کرد و گفت: با توجه به شرایط کشور در هفته های گذشته  مسئولان  مجبور به قطع اینترنت شدند و این موضوع  بسیاری از فعالیت ها در کشور را مختل کرد.
امام جمعه کیش با بیان اینکه در دنیای امروز بسیاری از فعالیت ها وابسته به اینترنت است بر لزوم راه اندازی شبکه ملی اطلاعات در کشور تاکید کرد و گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی با اتکا به پشتوانه کارشناسی و با توجه به غرض ورزی های دشمنان  در 8 سال گذشته بر راه اندازی شبکه ملی اطلاعات در کشور همواره  تاکید داشته اند .
وی راه اندازی شبکه ملی اطلاعات را از زیر ساخت های راهبردی کشور برشمرد و افزود: مردم باید از دولت سئوال کنند که چرا تا کنون این شبکه در کشور راه اندازی نشده است .
حجت الاسلام والمسلمین حسن زاده ، خرید پهنای باند و به دنبال آن خروج ارز از کشور را از معایب اینترنت برشمرد و افزود: جلوگیری از خروج ارز ، حفظ سرمایه های ملی و  کاهش هزینه های مردم ازمهم ترین دستاوردهای راه  اندازی اینترنت ملی در کشور است.
خطیب جمعه کیش در بخش دیگری از سخنان خود به هشتم ربیع الثانی سالروز ولادت امام حسن عسگری (ع) اشاره کردو گفت: آن امام همام در دوران کوتاه امامت خودبا تحمل سختی های فراوان  زمینه های دوران غیبت را برای امتداد حکومت ناب شیعه در جهان  فراهم کردند .
 امام جمعه کیش همچنین به چهارم ربیع الثانی سالروز ولادت حضرت عبدالعظیم حسنی اشاره کردو گفت:مبارزه با طاغوت ، جهاد در راه خدا و در نهایت شهادت در راه حق علیه باطل  از ویژگیهای بارز  زندگی حضرت عبدالعظیم است