رونق تولید ملی | دوشنبه، ۳ تیر ۱۳۹۸

راه اندازی خانه معلم در کیش - نمایش محتوای خبر

 

 

راه اندازی خانه معلم در کیش

راه اندازی خانه معلم در کیش

کیش/خبرگزاری صدا وسیما/اجتماعی

رئیس اداره آموزش و پرورش کیش از راه اندازی خانه معلم در کیش با همکاری بخش خصوصی خبر داد و افزود : فرهنگیان می توانند از امروز تا 25 اسفند ثبت نام کنند .

دانیال جاویدی  در مورد اختصاص خانه معلم برای فرهنگیان در کیش اظهار کرد : از آنجا که کیش یکی از مقاصد پرتردد گردشگری است و بسیاری از فرهنگیان علاقه مند به سفر به آن هستند در راستای سیاست های منطقه آزاد برای رونق گردشگری و رفاه حال فرهنگیان ،برای نخستین بار آموزش و پرورش کیش در این زمینه قرار دادی با بخش خصوصی امضا کرده است .

وی افزود : با توجه به اینکه جزیره کیش به غیر از ستاد اسکان نوروزی فرهنگیان در مدارس ،خانه معلم نداشت به شکل کوتاه مدت یکساله این اقدام با قیمت های مناسب اجرایی شده است و تداوم خواهد داشت .

جاویدی افزود : فرهنگیان می توانند از امروز تا 25 اسفند با مراجعه به پایگاه اینترنتی به آدرس kish.hormozgan.medu.ir و یا از طریق شماره تلفن های 09347694727 و 07644468301برای ثبت نام خانه معلم اقدام کنند .

جاویدی گفت : به دلیل اینکه ستاد اسکان نوروزی ما در ایام نوروز همچون سالهای گذشته فعال است از 25 اسفند تا 15 فروردین مسافران تنها می توانند به ستاد اسکان مراجعه کنند و پس از 15 فروردین نیز ثبت نام ها دوباره آغاز خواهد شد .

وی در مورد نرخ ها و تعرفه اقامت در سوئیت های خانه معلم گفت : قیمت ها از130 هزار تومان برای یک سوئیت دو تخته تا 200 هزار تومان برای یک سوئیت 4 تخته متغیر است و نرخ های اعلام شده به همراه یک وعده صبحانه و حمل و نقل فرودگاهی به صورت رفت و برگشت خواهد بود .جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
بسیار خوب فاطمه ۱۳۹۶/۱۰/۱۵ ۲۱:۴۱

فاطمه
بسیار خوب
+1 (1 رای)
پست شده در ۱۳۹۶/۱۰/۱۵ ۲۱:۴۱