جهش تولید | سه‌شنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۹

راهی به آسمان « ویژه برنامه میلاد حضرت علی اکبر (ع)» - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

راهی به آسمان « ویژه برنامه میلاد حضرت علی اکبر (ع)»

Loading the player...

این برنامه به تعداد 1 برنامه 40 دقیقه­ ای در روز چهارشنبه 22/2/95 به مناسبت میلاد فرخنده و پر برکت حضرت علی اکبر (ع) از سیمای مرکز کیش پخش ­شد .

در این برنامه که به صورت زنده وضبطی تهیه ­شد با حضور جوانان نخبه جزیره کیش به موضوع میلاد حضرت علی اکبر (ع)پرداخته شد و تلاش شد  لحظه های شادی در برنامه ایجاد شود. تهیه گزارش از جشن های مردمی و جشن های برگزار شده در سطح مساجد  ومصاحبه با اشخاص و بانی مجالس وبیان انگیزه آنان، حضور  جوانان موفق در عرصه های مختلف در برنامه ،مباحث کارشناسی ونتیجه گیری مناسب از مباحث مطروحه، معرفی کتب و سایت های اینترنتی مفید جهت افزایش دانش و مهارت جوان ایرانی و اسلامی و ... از بخش های این ویژه برنامه بود. هدف از این ویژه برنامه الگو برداری و ارتقای ادب،اخلاق ورفتار جوانان از شیوه زندگی حضرت علی اکبر،دانش افزایی وآموزش مهارت ها و رفتارهای صحیح زندگی و...... به جوانان بود. حضرت علی اكبر (ع) فرزند ابی عبدالله الحسین(ع) بنا به روایتی در یازدهم شعبان،(1)سال43 قمری در مدینه منوره دیده به جهان گشود.

پدر گرامی اش امام حسین بن علی بن ابی طالب (ع) و مادر محترمه اش لیلی بنت ابی مرّه بن عروه بن مسعود ثقفی است

او از طایفه خوش نام و شریف بنی هاشم بود . و به بزرگانی چون پیامبر اسلام(ص)، حضرت فاطمه زهرا(س)، امیر مؤمنان علی بن ابی طالب(ع) و امام حسین (ع) نسبت دارد.

سال تولید: 1395

تهیه کننده:ابراهیم بروغنی

کارگردان : سید جلال کرامتی ،مهسا طبیب

تصویر برداران:مهدی روحی،محمد خلیلی،کامبیز حسین زاده

نویسنده:ابراهیم بروغنی

صدابردار:حمید پور غلامحسینی