جهش تولید | پنج‌شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹

راهیابی تنیسور‌های برتر به جدول اصلی رقابت‌های بین المللی تنیس جوانان - نمایش محتوای خبر

 

 

راهیابی تنیسور‌های برتر به جدول اصلی رقابت‌های بین المللی تنیس جوانان

راهیابی تنیسور‌های برتر به جدول اصلی رقابت‌های بین المللی تنیس جوانان

جدول مقدماتی رقابت‌های بین المللی تنیس جوانان در جزیره کیش با معرفی نفرات راه یافته به جدول اصلی پایان یافت.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کیش، دومین روز از رقابت‌های بین المللی تنیس جوانان در زمین‌های مجموعه المپیک کیش برگزار شد و از بین نفرات حاضر در راند پایانی، نفرات برتر به جدول اصلی راه پیدا کردند.
با انجام ۲۴ مسابقه و در بخش پسران، حسام سلطانی، علی بهشتی، علی یزدانی و تنیسوری از ترکیه با عبور از سد حریفان خود به جدول اصلی صعود کردند و در بخش دختران نیز، باران عاطف، مهرانه ظهوریان، دریا مستوفی و گلنسا اکبری راهی جدول اصلی شدند.
با پایان جدول مقدماتی، جدول اصلی بازی‌ها از فردا آغاز می‌شود.
مسابقات بین المللی تنیس جوانان از ۴ تا ۱۱ بهمن ماه در مجموعه المپیک کیش برگزار می‌شود.
در حالی تنیسور‌ها به مدت یک هفته با هم مسابقه می‌دهند که در بخش پسران تنیسور‌هایی از کشور‌های فرانسه، رومانی، ایران، آمریکا، ترکیه و در بخش دختران نمایندگانی از کشور‌های ایران، کانادا، مالی، روسیه، ترکیه و لتونی حضور دارند.
این مسابقات در ۲بخش انفرادی و دو نفره دختران و پسران برگزار می‌شود.
در دوره گذشته این دوره از رقابت‌ها که به میزبانی جزیره کیش برگزار شد در بخش پسران، نمایندگان اکراین و فرانسه عناوین قهرمانی و نایٔب قهرمانی را بدست آوردند و یونس طلاور و آرین اسماعیل پور فلاح عنوان سوم مشترک را کسب کردند.
در بخش دختران نیز مشکات الزهرا صفی و مهتا خانلو از ایران جایگاه اول و دوم را کسب کردند و ماندگار فرزامی دیگر نماینده ایران به همراه تنیسوری از مالی مقام سوم مشترک را از آن خود کردند.
سرداوری این دوره از رقابت‌ها بر عهده مسیح صلاح داور نشان سفید کشورمان است.