سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

راهیابی تنیسور‌های ایرانی به نیمه نهایی - نمایش محتوای خبر

 

 

راهیابی تنیسور‌های ایرانی به نیمه نهایی

راهیابی تنیسور‌های ایرانی به نیمه نهایی

پایان مرحله یک چهارم نهایی مسابقات بین المللی تنیس جوانان در جزیره کیش:

راهیابی تنیسور‌های ایرانی به نیمه نهایی

رقابت‌های بین المللی تنیس جوانان با معرفی نفرات راه یافته به نیمه نهایی در جزیره کیش در حال برگزاری است.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کیش، در حالی مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌های بین المللی تنیس جوانان در زمین‌های مجوعه ورزشی المپیک برگزار شد که از بین نفرات حاضر در این مرحله، نمایندگان کشورمان موفق به حضور در نیمه نهایی شدند.

در دیدار‌های مرحله یک چهارم نهایی بخش انفرادی پسران، کیان کاظمی از آلمان با نتیجه ۲ بر صفر مقابل سامان رضائیان به پیروزی رسید، نماینده ترکیه با نتیجه ۲ بر یک یونس طلاور را برد، علی یزدانی با نتیجه ۲ بر صفر تنیسور ترک را شکست داد و کسری رحمانی با همین نتیجه امیر علی قوام را از پیش رو برداشت.

به این ترتیب با مشخص شدن نفرات حاضر در نیمه نهایی، کیان کاظمی با کسری رحمانی مسابقه می‌دهد و کیان کاظمی به مصاف کسری رحمانی می‌رود.

در بخش دختران نیز، فاطمه سادات زنجانی با نتیجه ۲ بر صفر مقابل تنیسوری از ترکیه به پیروزی رسید، درسا چراغی با همین نتیجه مغلوب نماینده روسیه شد، رومینا زینالی با نتیجه ۲ بر صفر پرنیا رکن آبادی را شکست داد و ماندگار فرزامی با تکرار این نتیجه مهرانه ظهوریان را برد.

در ادامه این مسابقات و در مرحله نیمه نهایی، ماندگار فرزامی به مصاف رومینا زینالی می‌رود و فاطمه سادات زنجانی با تنیسوری از روسیه مسابقه می‌دهد.
در بخش دو نفره نیز تیم‌های یونس طلاور و نماینده رومانی با عبور از سد تیم ایران با ترکیب امیرعلی قوام و کسری رحمانی به فینال صعود کردند و نماینده ایران نیز زوج سامیار الیاسی و آریو جوادی را شکست دادند و به فینال صعود کردند.

در بخش دختران نیز تیم‌های پرنیا رکن آبادی و فاطمه سادات زنجانی از ایران با غلبه بر تیم روسیه به فینال رسیدند و زوج ترک با برتری مقابل درسا چراغی از ایران و نماینده مالی به دیدار پایانی راه یافتند.

رقابت‌های بین المللی تنیس جوانان فردا با انجام دیدار‌های مرحله نیمه نهایی بخش انفرادی و فینال دو نفره پیگیری می‌شود.