جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ فروردین ۱۳۹۹

راهپیمایی ۲۲ بهمن تجلی مردم سالاری دینی، همبستگی، ولایت مداری و بیعت با رهبری - نمایش محتوای خبر

 

 

راهپیمایی ۲۲ بهمن تجلی مردم سالاری دینی، همبستگی، ولایت مداری و بیعت با رهبری

راهپیمایی ۲۲ بهمن تجلی مردم سالاری دینی، همبستگی، ولایت مداری و بیعت با رهبری

امام جمعه کیش گفت: حضور با شکوه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، تجلی مردم سالاری دینی، همبستگی، ولایت مداری و بیعت با رهبری درآستانه دهه پنجم انقلاب اسلامی است.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کیش، حجت الاسلام والمسلمین حسن زاده در خطبه های نماز جمعه فرا رسیدن سالروز شهادت مظلومانه صدیقه طاهره حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها را به محضر امام عصر (عج) و مسلمانان جهان تسلیت گفت و افزود: پس از رحلت نبی اکرم،  حضرت محمد(ص) گروهی با نادیده گرفتن فرامین و توصیه های پیامبر زمینه انحراف در دین را فراهم کردند و در آن زمان تنها کسی که تا پای جان در مقابل این جریان فتنه ایستادگی کرد و در نهایت در این راه مظلومانه به شهادت رسید حضرت فاطمه زهرا (س) بود .
حجت الاسلام والمسلمین حسن زاده با بیان اینکه تمام اقشار جامعه به ویژه جوانان باید سیره حضرت فاطمه زهرا (س) را به عنوان الگو در زندگی خود استفاده کنند، افزود: حضرت زهرا(س) با بهره گیری از شیوه های مختلفی چون  ایراد خطبه های تاثیر گذار همچون خطبه فدک  و در برخی مواقع با سکوت تلاش کرد با جبهه نفاق و خدعه مبارزه واز انحراف و بدعت در دین جلوگیری کند.
خطیب جمعه کیش در بخش دیگری از سخنان خود با تبریک ایام الله دهه فجر وگرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، گفت:برای شناخت هر چه بهتر حقیقت انقلاب اسلامی باید به تعابیر بلند حضرت امام خمینی (ره) و پس از آن تعابیر رهبر معظم انقلاب اسلامی در زمینه انقلاب اسلامی توجه ویژه داشته باشیم .
وی با اشاره به تعابیر رهبر معظم انقلاب اسلامی، گفت: ایشان ، انقلاب اسلامی را تجلی حکومت الله بر روی زمین و همچنین انقلاب اسلامی را جلوه گر نور خدا بر روی زمین تعبیر کردند و این تعابیر نشان دهنده این است که از نگاه امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب انقلاب اسلامی نمادی از اعجاز الهی  و معجزه خداوند است.
حجت الاسلام والمسلمین حسن زاده با اشاره به اینکه ملت هوشیار وانقلابی ایران اسلامی در چهل سال گذشته به خوبی از انقلاب و آرمان های انقلاب اسلامی دفاع کرده اند، افزود: راهپیمایی 22 بهمن امسال به دلایل شرایط داخلی و بین المللی از اهمیت ویژه ای برخوردار است .
وی افزود: حضور با شکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن تجلی مردم سالاری دینی ،همبستگی،ولایت مداری و بیعت با رهبری درآستانه دهه پنجم انقلاب اسلامی است که هم  دشمنان را ناکام  و هم پشتوانه ای برای سیاست مردان برای حضور هرچه باقدرت تر در میادین بین المللی است.