رونق تولید ملی | دوشنبه، ۵ اسفند ۱۳۹۸

راهپیمایی های مردمی موجب هراس دشمن می شود. - نمایش محتوای خبر

 

 

راهپیمایی های مردمی موجب هراس دشمن می شود.

راهپیمایی های مردمی موجب هراس دشمن می شود.

کیش/خبرگزاری صدا وسیما/سیاسی

حجت الاسلام محمد کاظم راشد یزدی گفت :راهپیمایی های مردمی چون 22 بهمن و روز قدس موجب هراس دشمن می شود و خیال هر گونه تعرض به کشور را نخواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، حجت الاسلام محمد کاظم راشد یزدی درمصلی کیش با بیان اینکه واژه انقلاب از مطهرات است گفت : همانطور که آتش ، آب ، زمین ، باران و استحاله از مطرهات و پاک کننده ها است انقلاب هم چنین می کند و اگر به غیر آن باشد کودتا است ، هیچگاه کودتا امضا شده اسلام نیست .

این استاد دانشگاه افزود : انقلاب یعنی تحول ذاتی و درونی و خداوند سرنوشت هیچ قومی را تغییر نمی دهد مگر آنکه خود مردم خواسته باشند.

وی انقلاب ها را دارای چهاررکن دانست و گفت : این ارکان همچون اضلاع مربع هستند که اگر یکی از آنها وجود نداشته باشد آن شکل از حالت مربع بودن خارج می شود در انقلاب نیز اگر یکی از این ارکان نباشد از مسیر خود خارج شده و به پیروزی نخواهد رسید .

حجت الاسلام راشد یزدی افزود : مردم یکی از رکن ها مهم به شمار می روند که عنصر اصل انقلاب را بوجود می آورد و اهمیت بسزایی در شکل گیری ان دارد.

وی با تاکید بر اینکه مردم مهم هستند افزود: کسانی که برای خدمت به مردم انتخاب شده اند بدانند که نقش مردم بسیار مهم است و باید از مردم ، بامردم و در دل مردم بود .

این استاد حوزه امامت و پیشوایی جامعه ،تحزب و تشکل و تداوم انقلاب را از دیگر ارکان انقلاب برشمرد و گفت : هر انقلابی به تداوم نیازدارد که این تداوم همچون نور خورشید است.

وی انقلاب ایران را اسلامی و حاصل تلاش این فرزندان مرز و بوم دانست و گفت : مبنای انقلاب حرکت های مردمی چون 22 بهمن در استمرار و حفظ اساس آن مهم است و اگر این حرکت ها صورت نگیرد انقلاب ابتر می ماند.

حجت الاسلام محمد کاظم راشد یزدی افزود: راهپیمایی های مردمی چون 22 بهمن و روز قدس موجب هراس دشمن می شود و خیال هر گونه تعرض به کشور را نخواهد کرد.