جهش تولید | پنج‌شنبه، ۹ بهمن ۱۳۹۹

رادیو انقلاب - نمایش محتوای صدا

 

 

رادیو انقلاب

تهیه کنندگان:لیلا تاجرزاده،اسماء بدیعیان پور

گوینده:عدنان اسلامی

گزارشگر:فرهاد فرهادی

صدابرداران:حمید پورغلامحسینی،محمد صبری،حسین پناه خواه

برنامه" رادیو انقلاب " به مناسبت دهه مبارک فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران به مدت ۱1 روز در ساختار ترکیبی نمایشی و بصورت زنده هر شب ساعت ۱۸:۰۰ از رادیو کیش پخش می شود. مطلب ،گزارش ،طنز ، ارتباط زنده با مراکز ، معرفی کتاب ، ارتباط با هنرمندان ، خاطرات انقلاب ، معرفی شخصیتهای انقلاب ، روز شمار انقلاب ، موسیقی بی کلام و با کلام ،آنونس و ... از آیتم های این ویژه برنامه  می باشد. .

این روزها، روزهایی ماندگار و فراموش ناشدنی در تاریخ ملت بزرگ ماست، روزهای پیروزی انقلاب اسلامی است؛ انقلابی که رساترین فریاد تاریخ، یعنی امام امت، آن را رهبری کرد و به فرجام رساند و برای حفظ آن، با تمام وجود تلاش کرد. انقلابی که مبتنی بر بینش عمیق توحیدی و الهام گرفته از انقلاب سرخ عاشورای حسینی بود، که در آن عده ای قلیل، با اعتقادی وسیع و راسخ، نیروهای کفر و باطل را شکست دادند و چشم قدرتمندان را خیره ساختند. با پای گذاردن در دایره معنویت و ایثار و شهادت بود که فرزانگان خاک، از این سرزمین پاک، به سوی افلاک، پر گشودند و تا نهایت تاریخ جاودانه شدند.یاد تمامی شهیدان انقلاب اسلامی همیشه سبز باد.

در بهمن ماه ۵۷، جهان شاهد تحولی شگرف و انقلابی عظیم و مردمی در تاریخ بود. قیام ملتی مصمم و یکپارچه با قلب هایی سرشار از عشق و ایمان. در بهمن ماه، رهبر بزرگ و نستوهی، پس از سال ها دوری از وطن، قدم بر خاک گلگون میهن گذاشت که آزادی و استقلال را نصیب امتی خداخواه کرد.

سال تولید: بهمن 1396