حمایت از کالای ایرانی | پنج‌شنبه، ۲۷ دی ۱۳۹۷

دیدار مسئولان جزیره کیش با خانواده هاي ايثارگران، جانبازان و شهدا - نمایش محتوای خبر

 

 

دیدار مسئولان جزیره کیش با خانواده هاي ايثارگران، جانبازان و شهدا

دیدار مسئولان جزیره کیش با خانواده هاي ايثارگران، جانبازان و شهدا

مسئولان جزیره کیش با خانواده هاي ايثارگران، جانبازان و شهدا دیدار کردند.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کیش، سرهنگ رحیم جهانبخش فرمانده انتظامي ويژه كيش ، جانبازان و ايثارگران را مروج فرهنگ ايثار و شهادت در جامعه دانست و افزود: ما بايد ادامه دهنده راه و هدف شهداء و ايثارگران باشيم و آن را سرلوحه زندگي قرار دهيم. 
فرمانده انتظامي ويژه كيش با بيان اينکه حضور در جمع خانواده هاي ايثارگران، جانبازان و شهدا فرصتي مناسب براي تجديد بيعت با آرمانهاي شهدا و امام شهدا است، افزود: خانواده هاي شهدا، ايثارگران وجانبازان، بزرگترين سرمايه هاي معنوي انقلاب و ملت هستند كه رسيدگي به امور آنان در اولويت كارهاي مسؤولان سازمان منطقه آزاد كيش است.
وي افزود: ديدار با خانواده شهدا، جانبازان و ايثارگران افتخار بزرگي است كه در راستاي انجام وظيفه و ارج نهادن به مجاهدت‌ و ايثارگري هاي آنان و اشاعه و پاسداشت فرهنگ ايثار در جامعه است.
سرهنگ رحیم جهانبخش در پايان خاطرنشان كرد: ايثار گران و جانبازان برگردن ما حق دارند و مهم است كه ما از آنها درس بگيريم و با شناخت و بصيرت نسبت به وضعيت موجود، بايد اهداف را بشناسيم و تلاش و كوشش خود را جهت ادامه مسير شهدا و جانبازان تا ظهور حضرت مهدي(عج) به كار بنديم
در پايان اين ديدارها، هدايايي به رسم يادبود به خانواده های شهدا و جانبازان و ايثارگران جزیره کیش اهداء شد