جهش تولید | سه‌شنبه، ۳۰ دی ۱۳۹۹

دستگیری ۳۲۰ نفر از هنجار شکنان در کیش - نمایش محتوای خبر

 

 

دستگیری ۳۲۰ نفر از هنجار شکنان در کیش

دستگیری ۳۲۰ نفر از هنجار شکنان در کیش

فرمانده پاسگاه مرزی دریایی شهید سید نورخدا موسوی از کشف ۴۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر و دستگیری ۳۲۰ نفر افراد هنجار شکن خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کیش، ستوانیکم ساسان درویشی، گفت: ماموران این پاسگاه در مدت شش ماهه سال ۱۳۹۹ موفق به کشف ۴۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر از سوداگران مرگ شدند و در این راستا نیز بیش از ۲۰۰ نفر افراد لامکان و معتاد متجاهر از جزیره کیش ترد شدند.
ستوانیکم درویشی افزود: کشف بیش از ۱۱۰۰۰ نخ سیگار از دیگر اقدامات ماموران پایگاه مرزی دریایی شهید سید نور خدا موسوی بوده است.
وی با اشاره به اینکه ۳۲۰ نفر از افراد هنجار شکن در ۶ ماهه نخست سال دستگر شدند، تأکید کرد: در این مدت میزبان بیش از ۵۰ هزار نفر مسافر با شناور‌های مسافربری و بیش از ۲هزار سفر دریایی و همچنین بیش ۲۱ هزار خودرو سبک و سنگین در جزیره کیش بوده ایم.
وی با تأکید بر آمادگی و هوشیاری پلیس به قاچاقچیان موادمخدر و هنجارشکنان هشدار داد: سوداگران مرگ و افراد هنجار شکن بدانند، طرح‌های برخورد با ناهنجاری‌های اجتماعی و تقویت کنترل مبادی ورودی جزیره با قدرت توسط پلیس در حال انجام است و کیش برای آن‌ها جای امنی نخواهد بود.
فرمانده پاسگاه مرزی ساحلی شهید سید نورخدا موسوی بندرگاه خاطرنشان کرد: ماموران این پاسگاه با آمادگی کامل و با تلاش شبانه روزی اجازه نخواهند داد که سوداگران سودجو و افراد هنجارشکن با توزیع و ورود موادمخدر و ترویج ناهنجاری به جزیره زیبای کیش فضای پاک این منطقه گردشگری را آلوده سازند و از همه شهروندان درخواست داریم هرگونه مورد مشکوک را از طریق خط ارتباطی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.